Son Dakika

Zidane’dan Kylian Mbappe yanıtı

Real Madrid Teknik Dolaysızörü Zinedine Zidane, basın toplantısında açıklamalarda bulundu ve Kylian Mbappe için de cevap verdi.

Mbappe transferini isteyip istemediği sorulan Zidane, “Real Madrid’e başka oyuncuları yakıştıran birçok kişi var. Bu soyunma odasını etkilemiyor. Transfer dönemi sona erdi ve her şeyini veren bir takımımız var. Tüm kupalar için mücadele edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Real Madrid’de olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Fransız öğretmen, “Yeteneklerimi yüzde 100 Real Madrid için kullanmaya çalışıyorum. 19 yıldan beri Real Madrid’deyim ve Real Madrid’de teknik dolaysızör olmanın ne demek olduğunun farkındayım. Real Madrid’de olmak, başıma gelen en iyi şey ve her maç yaptıklarımla tekerrür tekerrür sorgulanacağımın farkındayım. Real Madrid’in başında olduğum için yaptıklarımın karşılık bulduğunu görüyorum. Büyük bir mesullüğum var. Yaptığım her şeyi yüzde 2000 kendimi vererek yapıyorum. Skonuttuğim işi, oyuncularımla beraber yapıyorum. Son günüme kadar bu işderi zevk alacağım.” dedi. Anadolu Ajansı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı