Son Dakika

Yukatel Denizlispor, Kenan Atik ile yola devam edecek

Çetin, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, ligde taraftarları mutlu edecek bir noktaya gelemediklerini belirtti.

Robert Prosinecki ile tazminat kıymeti ödemeden yollarını ayırdıklarını anlatan Çetin, sıklıkla teknik dolaysızör değiştirdikleri yönündeki eleştirileri kabul ettiklerini, 8 yılda 12 başkan, 24 teknik dolaysızör değiştiren takımda karardan yana olduklarını ifade etti.

Çetin, şöyle mevzuştu:

“Hem taraftarlarımız hem de kentimiz açısından azıcık daha dikkatli olacağız. Ancak başarısızlığı da göz göre göre insan sindiriyor. Öğretmen arayışımız vardı. Ancak biz yönetim olarak bu şehre emek veren birisine bu şansı vermek istedik. Kulüp koridorunörü Kenan Atik‘e şans verilmesi kararını aldık. Bu memleketin çocuğu olan, uzun yıllar Denizlispor’a emek veren Kenan Atik ve takımıyla yolumuza devam edeceğiz. İlerleyen dönem ne gösterir öğrenmiyoruz. Türkiye’de futbol böyle ne yazık ki. Şu anlık bir teknik dolaysızör arayışımız yok. Kötü gidişat olursa, bir daha bir araya gelır ve düşünürüz.”

Pazar günü misafir edecekleri Fenerbahçe karşısında zafer amaçladıklarını dile getiren Çetin, “Bu takımın Türkiye’de yenemeyeceği hiçbir takım yok. Yeter ki futbol şansı yanımızda olsun. Bu çocuklar çok mücadeleci. İnşallah Fenerbahçe maçında taraftarlarımızın yüzünü güldüreceğiz.” diye mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı