Son Dakika

Üryan poz veren namlı sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu!

Amerika’nın Florida eyaletinde yaşayan VanZant, kendi otoparkında bulunan aracının yanına gittiğinde kapısının açık olduğunu fark etti.Sağnak yağış sebebiyle aracından çıkmayan ve bir video çeken 26 yaşındaki sporcu, hırsıza başkaldırı ederek önerilerde bulundu.

soyunmasiyla-unlu-sporcu-paige-vanzant-hirsizlik-718579_3687_6_b

“Konutumun otoparkında bulunan aracımın kapısının açık olduğunu fark ettim” diyen VanZant, “Burada netlik çalmaya değecek bir şey olmadığı için hırsızların aracıma girmesine kızgın değilim ancak dışarıda inanılmaz yağmur var ve aracımın içi sırılsıklam olmuş.Beni dinle, otomobilime güçle girsen dahi lütfen kapıyı kapat” ifadelerini kullandı.

Daha önce yaptığı açıklamada karantina sürecini konutlarında geçirdiklerini ve çıplak pozlar hisseyleşmaya karar verdiklerini belirten başarılı dövüşçü, “Konutta yalnızken azıcık eğlenmek ve bu dönemde çıplak olmaya karar verdik. Zaman zaman bu vaziyet azıcık çılgınlaştı ancak bunu sosyal medyada sevinçli hale getiriyorduk” demişti.

soyunmasiyla-unlu-sporcu-paige-vanzant-hirsizlik-718579_5050_2_b

Çok eğlendiklerini belirten VanZant, “Her gün yeni bir şeyler bulmaya çalışıyorduk. Bazen çıplak yemek yapıyor, bazen bahçıvan oluyorduk, bazen balkonda, bazen yatakta yalnızca uzanırken… Kesinlikle çok eğlendik” ifadelerini kullandı.

soyunmasiyla-unlu-sporcu-paige-vanzant-hirsizlik-718579_6099_10_b

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı