Son Dakika

TFF Başkanı Özdemir açıkladı! Maçlar seyircili mi?

TFF Başkanı Nihat Özdemir, locaların ardından tribünlere de seyirci alınması için Spor Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na zorunlu başvuruların yapıldığını ve bu bu başvuraların sonuçlarını salı veyahut çarşamba günü öğreneceklerini açıkladı.

Tribünlere seyirci alınmasını istediklerini ifade eden Özdemir, “Sadece Süper Lig değşehir, 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig kulüpleri de dahli olmak üzere hepsi seyirci kapasitesinin muhakkak oranda kullanılmasını istemektedir. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’ndan bir ışık alabilirsek seyirci kapasitesini arttıracağız” dedi.

SALI VEYAHUT ÇARŞAMBA GÜNÜ BELLİ OLACAK

Salı veyahut çarşamba günü başvurularının neticesini öğreneceklerinin altını çizen Özdemir, “Futbol taraftarlarla güzel; kulüplerimizin de arzları var ve biz de gereken dilekçeleri hazırlayarak hem Sağlık Bakanlığımıza hem de Gençlik ve Spor Bakanlığımıza başvurularımızı yaptık. Biz de kendi görüşümüzü de ekledik, inşallah salı veyahut çarşamba günü tribünlerdeki seyirci oranı ile alakalı bir sonuç elde edeceğimizi düşünüyorum” şeklinde mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı