Son Dakika

SON DAKİKA! Ali Koç’tan yayıncı kuruluşa boykot tepkisi!

Maç sonu mevzuşan Fenerbahçe başkanı Ali Koç, sanki daha önceki gürledi. İşte o sözler…

“BUNU SAMİMİ BULMUYORUZ”

Ali Koç: Sezon başından beri yayıncı heyetiş ile görüş ayrılıkları oldu. Bizimle hiç alakası olmayan bir maçtaki tezahürat ile ortaya çıkan bir gidişat var. Biz onunla alakalı açıklama yaptık. Yayıncı heyetiş da açıklama yaptı, özür dilediler ama biz bunu içten bulmuyoruz.Tek sözcükle son derece ciddiyetsiz bir açıklama olduğunu düşünüyoruz. Sezon başından beri muhtelif mevzularda muhtelif sıkıntılar yaşıyoruz. Konuyu mevzuşup, rahatsızlıklarımızı dile getirdik. Bu meselelerın mümkün olduğunca çözülmesini dile getirdik.

“PROBLEM OLDUĞUNUN FARKINDALAR”

Ali Koç: Muhatap olduğumuz bir müesseseyle ne şekilde çalışacağı bizim haddimize değşehir. Bunlar beni ilgilendiren şeyler değşehirdir. Kimseye bu saygısızlığı yapmam.Bugün, yayıncı heyetişun sahiplerinin mesul olduğunu düşünmüyorum ama onların bu meseleden haberdar olduğunu öğreniyoruz. Onlar da arkasıık ciddi bir problem olduğunun farkındalar.

“DEMEK Kİ FENERBAHÇE’NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLMİYORSUNUZ”

Ali Koç: Ama biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak yayıncı heyetiş ile şehrişkilerimizin çok sıkıntılı bir şekilde olacağını size söyleyebilirim. Taraftarlarımızın bunlara bir önlem alınmadığı için bize de tepkililer.Buradan sesleniyorum. Ya düzelteceksiniz ya da şehrişkilerimizi ona göre düzenleyeceğiz. Bundan sonra ona göre temkinimizi ve önlemimizi alacağız. Biz size ihtimalı verdik ama bundan sonrasına siz karar vereceksiniz. Siz demek ki Fenerbahçe’nin büyüklüğünü öğrenmiyorsunuz.

FUTBOL TARİHİNİN EN BÜYÜK KAMPANYASI

Ali Koç: Taraftarımıza da sesleniyorum. Decoder iptal kampanyası veya boykot yapmayacağız. Fakat bizden sinyal bekleyin. Eğer yaparsak, bu Türk futbol tarihinin en büyük kampanyası olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı