Son Dakika

Sofija Milosevic, yeni doğan bebeğine semandan yıldız satın aldı!

Real Madrid forması giyen Sırp forvet Luka Jovic‘in nişanlısı Sofija Milosevic, geçtiğimiz ay dünyaya getirdiği bebeğine aldığı armağan ile herkesi şaşırttı.Alışılagelenin dışında bir armağan seçen Milosevic, Alexei adını verdiği oğluna gökyüzünden bir yıldız satın aldı ve bu kararını sosyal medya hesabından duyurdu.

“GÖKYÜZÜNDEKİ KONUMUNA GÖRE DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ”

“Selam ulus, nasılsınız?” diyerek söze başlayan ünlü model, “Öğrendiğiniz gibi üç hafta önce doğum yaptım ve oğlum için özel bir şey yapmak istedim. Yıldız satan bir siteye rastladım ve bir yıldız satın aldım. Aslında bu, gerçekten şahane bir şey çünkü sitedeki yıldızı zevkinize ve gökyüzündeki konumuna göre değiştirebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Ağustos ayında Capri Adası’nda nişkavranan Luka Jovic-Sofija Milosevic çifti, bebekleri dünyaya geldikten sonra ilk kere geçtiğimiz günlerde İspanya’da görülmüş ve Milosevic doğumun üstünden kısa bir süre geçmesine karşın fit görüntüsüyle dikkat çekmişti.

JOVIC KARANTİNA KURALLARINI DELMİŞTİ

Luka Jovic koronavirüsün Avrupa kıtasını adaleıp kavurduğu dönemde Real Madrid’in karantina kaidelerını ihlal ederek Sırbistan’a gitmiş, ülkesinde de kaidelerı hiçe sayarak Milosevic’in doğum gününü kutlayarak tepki çekmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı