GalatasaraySon Dakika

Sinan Engin’den sansasyonel iddia: Bu açıklamalara göre idarenin Terim’i yollaması gerekli

Ünlü futbol yorumcusu Sinan Engin, Beyaz Futbol’da Fatih Terim ile Galatasaray yönetimi arasında yaşanan krizi değerlendirdi.Yönetimin elinde olsa Fatih Terim’i hemen göndereceğini iddia eden Sinan Engin, “Galatasaray’da kurultay ateşi yanmıştır. Terim, yönetime savaş açmıştır ve bağlar kopmuştur. Allah’tan şu maçlar seyircili değşehir. Olsa Galatasaray taraftarından yönetime büyük protesto olurdu. Bu açıklamalara göre Cengiz’in Terim’i yollaması lazım. Gel buraya der öğretmene. Muhtemelen gönderemezler. Galatasaray taraftarından çekinirler ama ellerinde olsa bu gece gönderirlerdi” dedi.

“NEDEN ÖĞRETMEN İLE ANLAŞAMAZLAR ÇAYIRK EDİYORUM”

Terim’in maç sonu açıklamalarıyla dolaysız olarak yönetimi amaç aldığını belirten başarılı yorumcu, “Fatih Terim güç adamdır. İki yılı var. Normal ölçüde biri olsa yollarsın, vedalaşırsın. Öğretmenim yaptığınla yönetimi tamamlıyorsun dersin. Tamamen yönetimi amaç aldı, net. Çünkü belirli, öğretmen ile alakalı kapalı kapılar ardında mevzuşulmuş ve öğretmen dinliyor. Türk futbol tarihinin bir numaralı teknik adamıdır ama güç adamdır. Neden öğretmen ile anlaşamazlar merak ediyorum” şeklinde mevzuştu.

“BÖYLESİ SERT BİR AÇIKLAMAYI ÇOK AZ GÖRDÜM”

G.Saray’da devre arasında kurultay olacağını söyleyen Sinan Engin, “Bakıyorsun Belhanda ve Falcao oynadı. Mustafa Cengiz iyi bir Galatasaraylı. Muhtemelen de Terim hayranıdır. Tribünden geliyor. Muhtemelen söylentiler var birbirinin arkasından. Terim de yönetim de söylüyordur. Abdurrahim Albayrak bu köprüyü kurardı ama demek ki şimdi gücü yok. Bağlar kopmuş. Muhtemelen devre arası kurultay olur. Mayıs’ta zati garanti. Taraftar tribünde olsa maçlarda ağır protesto olurdu yönetim çok sıkıntı yaşardı. Ben yönetimi amaç alan bu kadar açıklamayı çok az görmüşümdür” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı