Son Dakika

Sergen Yalçın: Beşiktaş her zaman şampiyonluğa oynar

Beşiktaş Teknik Dolaysızörü Sergen Yalçın, Hes Kablo Kayserispor’u dış sahada 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından yayıncı heyetişa açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın, “Çok memnunuz lider olduğumuz için. Güç dönemeçlerden, güç virajlardan çıktık. Maçı kazandığımız için memnunuz. Güç bir reyindi. Çok korunma yapan, çok arkada bekleyen bir takıma karşı oynadık. Böyle rakipleri açmak kolay değşehir. Sağlam durduk. Kontratak olanakı vermedikçe bir yerlerde pozisyon bulup gol yapabilirdik illaki. Golden önce bir iki tane yan top vardı. Onları da yapabilirdik. Böyle maçlarda bazen gol geç gelebiliyor. Oyuncularım akıllı oynadılar. Sağlam durdular. Kazandığımız için gayet mutluyuz. Çarşamba maçımız var. Ona hazırlanmak zorundayız. Takılıp kalamayız bu maça.” değerlendirmesini yaptı.

“PANDEMİ SIKTI ARTIK”

“Başkanımız öğreniyorsunuz hastalandı, Emre Kocadağ da hastalandı. İkisine de çok geçmiş olsun diliyoruz.” diyerek sözlerini sürdüren Sergen Yalçın, “Onları yanımızda görmek isterdik. En kısa sürede herkes sağlığına kavuştümör inşallah. Galibiyeti onlara simgeğan ediyoruz. En kısa sürede bu pandemi biter. Herkes çok sıkıldı. Pandemi sıktı arkasıık, dünya inşallah sağlıklı hale kazanç kısa sürede.” beklentisinde bulundu.

“BEŞİKTAŞ HER ZAMAN ŞAMPİYONLUĞA OYNAR”

Beşiktaş’ın genç teknik adamı, “Lider olmakla övünecek değşehiriz. Burası Beşiktaş. Beşiktaş her zaman şampiyonluğa oynar.Oyuncularımız kazanarak onlara bir armağan vermek istediler. Bu birlik beraberlik iletiıdır. Başkanlarını beğeniyorlar. Güzel bir etraf var. Birbirlerini beğeniyorlar. Birbirleri için mücadele ediyorlar. Biz de as – yedek ayrımı asla yok. Biz de rotasyon filan yok. Herkesi oynatıyoruz. Kim doğru oyuncuysa onu kullanıyoruz. Adil davranıyoruz. Oyuncular da farkında. Kimsenin hakkını yemek istemiyoruz. Oyuncuların saygısını güvenini kazanmak önemli. Bunu yapabiliyorsak ben ve takımıma ne mutlu. Takımım benden daha önde. Onu söyleyeyim.” dedi.

“SIRAYLA GİDİYORUZ”

Sergen Yalçın, “Sırayla gidiyoruz. Önce çarşamba günkü maça bakıyoruz. Aboubakar salı dönüyor. Gidişatına bakacağız. Rachid olabilir. Tehlikeye atmadık bugün. Oynama olasılığı var. Gökhan ve Ljajic idmanlara başladı. Kondisyoner eşliğinde onlar. Biraz dışarıda yakalıyoruz. Önce idman yapacak seviyeye gelsinler. Yavaş yavaş tüm oyuncular dönüyor.” sözleriyle mevzuşmasını noktaladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı