Son Dakika

Sergen Yalçın: “Benim teminatım taraftar”

Beşiktaş Teknik Dolaysızörü Sergen Yalçın, Denizlispor zaferinin ardından mevzuştu.

Avrupa maçlarının performanslarını etkilediğini söyleyen Yalçın, “Maçın farklı yönleri var. Kırmızı karttan sonra oyunun hakimiyetünü verdik. Maçlarda bunlar olabiliyor. Daha farklı kazanabilecekken, kırmızı karttan sonra 4-4-1’e dönmek zorunda kaldı. Bugün 3 puan çok önemliydi. Lige Beşiktaş’a yakışmayacak şekilde başladık. Güçlüklerle alakalı mevzuşmuyorum ama pandemi döneminde güçlükler yaşadık. Seyirci yok, transferler geç geldi. Avrupa, bizi perişan etti. Avrupa’ya gitmek isteriz ama takım olarak sıkıntılarımız vardı.” dedi.

“BUNDAN SONRA AYNISI OLACAK”

Aranın iyi geldiğini söyleyen teknik adam, “Bu 3 haftalık ara bize çok iyi geldi. Oyuncuların performansından çok hoşnudum. 3-0’a kadar müthiş oynadık. Bundan sonraki maçlarda da aynısı olacak. Kimse başka bir reyin beklemesin. Savaşan, mücadele eden bir takımı herkes görecek. Bahane için burada değilim.” diye mevzuştu.

“BİZ KRİZDEN ÇIKARIRIZ; BİLİYORUZ”

Krizden çıkacaklarını söyleyen koridorunör, “Bazen işler kötü gidince kriz etrafı oluşuyor. Biz buna alışık bir takımız. Daha önce çalıştığımız yerlerde çok kriz yaşadık. Takımı ve camiaya buradan çıkarmayı öğreniriz, yeter ki işimizi yapmaya fırsat versinler. Bunu toparlayabileceğimize inanıyoruz. Oyuncularımıza da bunu aşılıyoruz. Yeni transferlerimiz takıma çok iyi geçim sağladı. Rahid Ghezzal çok klas bir oyuncu. Valentine Rosier de çok iyi.” ifadelerini kullandı.

“BENİM TAZMİNATIM YOK”

Kendilerine yapılan eleştirilere yanıt veren Yalçın, “Nefes aldık, azıcık rahatladık. Sosyal medyada çok üstümüze geliniyor. Takımımın aleyhine çok şeyler yazılıyor, bunlar üzücü. Biz görevimizi yapmaya çalışıyoruz, Beşiktaş’ı hoşlandığimiz için buraya geldik. Benim tazminatım yok, 1 yıllık sözleşmem var. Beşiktaş taraftarından başka güvencem yok, bize yardımcı olsunlar.” diyerek sözlerini noktaladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı