Son Dakika

Sergen Yalçın: Aboubakar haftaya da yok

Beşiktaş Teknik Dolaysızörü Sergen Yalçın, Sivasspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Annesi ölüm eden Aboubakar için mevzuşan Yalçın ve Kayserispor maçında da olmayacağını belirten, “Aboubakar’a baş sağlığı diliyorum. Ailesine sabır diliyorum. Güç bir süreç. Kendisi oynamak istemedi. Normal. Acısı büyük. 2 hafta olmayacak, haftaya da yok. İnşallah kısa sürede derler.” dedi.

Sivasspor maçını kazanmak istediklerini söyleyen teknik adam, “Zorlu müsabaka. Sivasspor’un iyi bir kadrosu var. Khadise maç olmayacak. Noksanlarımız var ama bu dönemde beceriksizleri mevzuşmanın önemi yok. Tüm takımlarda noksan var. Sezon başından beri kullandığımız oyuncular var. Kazanmak istiyoruz. Buna göre hazırlandık. Zevkli güzel bir müsabaka olur. İyi oynayan kazanır. Önümüzdeki haftadan itibaren güç maçlar var. Khadise değşehir. Bazen rotasyon yapıyor, birilerini bekletiyoruz. Herkesi maksimum yakalamaya çalışıyoruz. Oyuncularımızın çoğu, oynayacak gidişatta. ” diye mevzuştu.

Josef, Ljajic ve Gökhan Töre için de bilgi veren genç öğretmen, “Josef’in sakatlığı, haftaya bir olasılık olabilir. Olmayabilir de, olasılığı da var. Josef’in ağrı eşiği yüksek. Oynayabilir diye düşünüyorum. Bu maç trafiğinde oyuncuyu da zorlayamayız. Dinlendirebiliriz de. Bakacağız. Adem Ljajic ve Gökhan Töre koşulara başladı. Belki haftaya olabilirler. Bkocamanları gidiyor, birileri geliyor, yönet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı