Son DakikaTrabzonspor

Şenol Güneş’deri, Özkan Sümer’e veda iletiyi

Türkiye Futbol Federasyonu’nun fotoğrafı sitesinden hisseyleşılan iletide Şenol Güneş, “Değerli büyüğüm, Türk Futbolu’nun duayen adı, sevgili Özkan Sümer Öğretmenim’ın ölümını büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisi, vermiş olduğu emekler, yetiştirdiği değerlerle yeri dolmayacak müstesna bir futbol adamıydı. Görev yaptığı süre içerisinde olduğu gibi aramızdan suskunca ayrılırken de yeniden bir ders vermiş oldu.

Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, beğenenlerine, Trabzonspor ve futbol camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Öğretmenim!

Sizinle her yere kazancım ama siz her zaman olduğu gibi yeniden önümüzden gittiniz. Arkanızdayım. Yalnız değşehirsiniz. Ölüm arkadaşı arkadaşa kavuşturur. Ürettiklerin ve bize verdiklerin için binlerce defa teşekkür ediyorum. Gönüllere girdin; gözden uzak durdun. Şimdi gönülden uzak olanlar da sizi gönüllerine alacaklardır. Allah sıkıntılı yüreklere ferahlık ve sabır versin. Sizi bugünden özlüyoruz Öğretmen’m. Unutulmayacaksın!” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı