Son Dakika

Şenol Güneş’deri Almanya maçı yorumu: İyi işler yapacağız

Almanya ile 3-3 birlikteye kalan A Milli Takım‘da teknik dolaysızör Şenol Güneş, maç sonunda açıklamalar yaptı.

İşte Şenol Güneş’in açıklamaları:

İlk maçlara göre daha iyi durumdayız ama bir dalgalanma var. Çok titrek oyuncularımız var, hazır olmalarını bekliyoruz. Bazıları oynamıyor, bazıları transfer sebebiyle az çalıştılar. Milletımıza verdiğimiz ileti, biz iyi takımız, iyi işler yapacağız ama asla mücadeleyi bırakmayacağız

MORALLERİNİN BOZULMASI ÜZÜCÜ

Ligimizde eleştiri alan oyuncularımızın da çok güzel oynadığını görüyorum, bu benim için güzel. Ligde eleştiri alınca dağılanları da görüyorum, kamuoyunda eleştiri alınca morallerinin bozulması üzücü bir hadise.

EFECAN KVASITAYA VE OZAN TUFAN YORUMU

Efecan’dan çok hoşnudum ama yeni bir oyuncu değşehir. Bizimle birlikte olan, takım ruhunu öğrenen oyuncumuz. Uyarlamasını sahaya yansıtan oyuncu da karşılığını alır.

Ozan oynuyordu, iyiydi ama Efecan başarılı işler yaptı, olağanüstü çalıştı. Ben Ozan’ın çok daha üstüne koyacağını düşünüyorum, oynadıkça üzerine koyacak, yeter ki kendini yeterli görmesin. Oynadıkça açılan bir oyuncu. Ozan’ı gördük ki üst düzey bir oyuncu. Avrupa’da yerindeki oyuncuların 20 milyon, 30 milyon, 50 milyon, 100 milyon euro ettiği yerde, onların da ona göre oynaması lazım. Bu tip maçlar oyuncularımızı Avrupa sergenine çıkaran maçlar olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı