Son Dakika

Şenol Güneş – Fenerbahçe iddialarına açık kapı!

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Selim Soydan, A Milli Takım’da futbolcular arasında çok iyi bir hava olduğunu söyledi.

“BÜYÜK REKABET VAR”

Hollanda maçı değerlendirmesi yapan Soydan, “Oynadığımız takım çok güçlü bir takım. Bizim takımımız çok iyi bir takım. Şenol Hoca, Milli Takım’ı sahaya çok iyi hazırlıyor. Oyuncular arasında büyük bir rekabet var. Bu çok iyi bir şeydir. Skor tahmini yapamam; ama biz kazanacağız. Bundan eminin ve biz bu gruptan lider çıkacağız” dedi.

NORVEÇ MAÇI NEDEN MALAGA’DA?

Selim Soydan, ”Biz bu gruptan lider çıkacağız. Hedefimiz belli. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Norveç maçıyla ilgili bir oyun yapılıyor gibi geliyor bana. Onlar Cebiltarık’la oynuyorlar, hemen yanıbaşındaki Marbella’da kamp yapıyorlar. Marbella’ya 45 dakika uzaklıktaki Malaga’da bizimle oynayacaklar. Biz ise Hollanda’yla oynadıktan sonra, 5 saat yolculuk yapıp Malaga’ya gidiyoruz. Onlar pandemiyi gerekçe göstererek, Norveç’e dönmüyorlar. Yani bizim eşit olmayan koşullarda maçlara çıkmamız için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi.

ŞENOL GÜNEŞ, FENERBAHÇE’NİN BAŞINA GEÇECEK Mİ?

Şenol Güneş’in Fenerbahçe’nin başına geçeceği ile ilgili iddialar için ise ”Şenol hoca başladığı işi yarım bırakmaz. Sözleşmesinin sonuna kadar A Milli Takımımız’da kalacaktır” şeklinde konuşarak sözleşme sonrası için Fenerbahçe’ye açık kapı bıraktı. Bu sözler sosyal medyada kısa süre içinde gündem oldu.

“İNANDIĞI OYUNCUYU BIRAKMAZ”

Teknik direktör Şenol Güneş’e övgü dolu sözlerde bulunan Soydan, Beşiktaş’ta istediği kadar forma şansı bulamasa da A Milli Takım kadrosuna Dorukhan Toköz’ün neden seçildiğini şu sözlerle anlattı: “Şenol Hoca bir öğretmen. İnandığı oyuncuları çabuk bırakmaz. Dorukhan Toköz’ü ortaya çıkaran Şenol Hoca’dır.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı