Son Dakika

Semih Kaya’dan kendilerine küfür edenlere çok sert tepki

Yeni Malatyaspor’un Erzurumspor’a 3-1 yenildiği maçın ardından Yeni Malatyasporlu futbolcu Semih Kaya gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu.

“BİZE KÜFÜR EDİYORLAR”

Tribünde yer alan bazı adların kendilerine küfür ettiğini vurgulayan Semih Kaya, “Böyle zamanları, mağlup olmamızı mı bekliyorlar. İyi gün taraftarları mı? Kulübe, bize hiç katkıları olmamış. Tek başımıza burada, yönetimimizle, öğretmenimızla beraber elimizden geldiğince her şeyi yapıyoruz. Birkaç kendini öğrenmez, tribünden bağırıyor. Bunu mu bekliyorlar? Bu kadar kolay mı? Biz orada ne fedakarlıklar veriyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Oradan bizi yuhalıyorlar. Küfür ediyorlar. Bu mu taraftarlık, bu mu takviye. Herkes azıcık fedakarlık göstersin. Biz, öğretmenimız, yönetim elinden gelen her şeyi yapıyor. Hiçbir şekilde kulübe katkısı olmayanlar gelip bizi yuhalıyor. Herkes ayağını denk alsın! Herkes ona göre davransın. Hiçbir katkıları yok, gelmişler bize küfür ediyorlar. Biz burada kanımızı, canımızı veriyoruz. Sakatlanıyoruz, fedakarlık yapıyoruz. Sen gelmişsin bize küfür ediyorsun. Bunların adamlığı bu mu! Bunları buraya alanlarda suç. Taraftara yasak var, onlar gelmiş bize küfrediyor. Ytesirlilere söylüyorum, emin bir sayı varsa ona göre alsınlar. Fazla bir şey de demek istemiyorum” dedi.”

BAZI KİŞİLER ÜSTÜNE ALINSIN”

Her maçta ellerinden geleni yaptıklarının altını çizen Semih Kaya, “Mağlubiyetin etmenleri, yaptığımız kolay yanılgılar. Çıkarken kaptırdığımız toplar. Erzurumspor bunları iyi kullandı. 3-1 kazandılar. Natürel ki de üzgünüz. Her maçımızı kazanamayız. Uzun bir maraton. Kazanmak isterdik. Önümüzde bir dış saha var, onu kazandığımız takdirde önümüzde bir mani kalmayacak. İyi bir çıkışımız var. Bunu sürdüreceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın. Biz her maçı kazanamayacağız. Bazı kişiler de bunu üstüne alınsın” şeklinde mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı