GalatasaraySon Dakika

Sabri Sarıoğlu’ndan, hadise yaratan Fatih Terim lafları!

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcusu Sabri Sarıoğlu, sarı-kırmızılı yönetime transfer konusunda sert eleştirilerde bulundu.

“BAZI YÖNETİCİLER TARAFTARI BEKLENTİYE SOKTU!”

Şu sıralar yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan efsane isim, Fatih Terim’e dayanak çıkarak; “Fatih Öğretmen transfer istedi, olmadı. Bazen yöneticilerin erken mevzuşmaları dezavantaj yaratıyor. Bazı yöneticiler transfer döneminin başında çıktı ‘Galatasaray’da transfer bitmez’ ve ‘Transfer olacak’ diyerek taraftarı temenniye soktu. öğretmen de ister istemez o temenni içerisinde oldu. Transferler gerçekleşmediğinde ister istemez bir tepki içerisinde oluyorsunuz. Oyuncu satışı da gerçekleştiremediler. Bu yüzden de sıkıntı yaşadılar. Bu yüzden transfer olmadı.” ifadelerini kullandı.

SABRİ’DEN FATİH TERİM AÇIKLAMASI

Galatasaray’ın şampiyonluk yarışındaki şansını da değerlendiren Sarıoğlu, “Galatasaray zorunlu kadro niteliğine sahip. Fatih öğretmen de elindeki kadroyu iyi kullanabilmek noktasında en iyi öğretmenlerden biri. Galatasaray’ın da bunu sahaya yansıtacağını düşünüyorum.” diyerek Galatasaray’ın şu anki performansını eleştirdi. Galatasaraylı taraftarlar tarafından sanki bombardımına yakalanan Sabri Sarıoğlu başka bir açıklama yapmadı.

ARASI ÇOK İYİYDİ

Galatasaray’da top koşturduğu dönemde Fatih Terim ile arasının çok iyi olduğu öğrenilen Sabri Sarıoğlu’nun bu açıklamaları sosyal medyada infial yarattı. Fatih Terim’in her dönem yanında olan Sabri’nin şu an yaptığı eleştiriye anlam veremeyen Galatasaray taraftarı şaşkınlıklarını saklayamadı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı