GalatasaraySon Dakika

Ryan Babel: Geçmişi değiştiremem

Galatasaray’ın Hollandalı oyuncusu Ryan Babel, ulusal takım kampında mevzuştu ve eleştirilere de yanıt verdi.

Geçen sezon Ajax’taki kısa dönemine değinen Babel, “Son maçında ne kadar iyi oynadıysan, o kadar iyisindir. Eğer son maçın iyi değşehirse, 10 maç iyi olsan da bir şey yapamazsın. Hollanda’da futbol böyle tahlil ediliyor. Şu anda futboldaki fotoğraf bu. Geçen sezon Ajax’ta işler benim için iyi gitmedi, ne yazık ki olmadı. Kısa bir dönemdi ve yarım sezon dahi oynayamadım. Sonra bu üzerime yapıştı ve arkasıık sanırım böyle değerlendirileceğim. Ancak tekerrür kendimi gösterdiğimde, esrarengiz şeyler olmasını beklemiyorum.” dedi.

“MAALESEF GEÇMİŞİ DEĞİŞTİREMEM”

Eleştirilere aldırmadığını belirten tecrübeli ad, “İnsanların ağzına mevzuşacak şey verdiğinde her şeyi söylüyorlar. Ben yalnızca kendime odaklanmalıyım. Ne Yazık Ki geçmişi değiştiremem. Şu anda iyiyim, tekerrür daha önceki formuma dönüş yolundayım ve kendime güveniyorum.” ifadelerini kullandı.

Hollanda’nın EURO 2020 kadrosunda olacağını da belirten Babel, “EURO 2020’de olacağına inanıyorum, neden olmayayım ki? Eğer gerçekten hak edersem, orada olacağım, endişem yok.” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı