Son Dakika

Ronaldo sosyal medyada 500 milyon takipçiye yanaştı

Sosyal medyanın en popüler futbolcuları arasında Juventus’ta forma giyen Cristiano Ronaldo, 500 milyona yaklaşan hayran kitlesiyle açık ara dorukta yer almaya devam ediyor.

Sosyal hisseyleşım siteleri Facebook, Twitter ve Instagram’ın en göze çarpan ünlüleri arasında ilk sıralarda yer alan dünyaca ünlü futbolcular, takipçi sayılarını her geçen gün arkasıırmaya devam ediyor.

Bu futbolcular arasında özellikle bir ad öne çıkıyor. Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, yeşşehir sahalarda uzun yıllardır sürdürdüğü dünyanın en çok takip edilen futbolcusu unvanının yanı sıra dünyanın en ünlüsü konumunda bulunuyor.

RONALDO 500 MİLYON TAKİPÇİYE YAKLAŞTI

İtalya temsilcisi Juventus’ta kariyerini başarıyla sürdüren 35 yaşındaki Ronaldo, bu yıl üç sosyal medya platformundaki toplam takipçi sayısını yaklaşık 485 milyona yükseltti.

Bu sezon tüm kulvarlarda 14 karşılaşmada 16 kere ağları sallayarak istikrarlı performansına devam eden Ronaldo’nun Instagram’da 249 milyon, Facebook’ta 145,8 milyon, Twitter’da ise 90,1 milyon takipçisi bulunuyor.

2020 yılının en ünlü adı konumundaki Portekizli yıldız futbolcu, Instagram ve Facebook’ta en çok takip edilen ünlüler sıralamasında dorukta yer alırken, Twitter’da ise 5. sıranın sahibi konumunda.

KAYNAK: Anadolu Ajansı
FOTOĞRAF: Anadolu Ajansı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı