GalatasaraySon DakikaTrabzonspor

Rıdvan Dilmen’den vaka yaratan İrfan Can Kahveci lafları!

Galatasaray’ın İrfan Can Kahveci transferinde son dakika gelişmesi… Rıdvan Dilmen’den büyük iddia! İrfan Can Kahveci ile Galatasaray arasındaki transfer mevzusu gündeme bomba gibi düşmüştü. Galatasaray’ın transfer etmek istediği İrfan Can Kahveci’nin de Galatasaray’ı istediğini teknik dolaysızör Fatih Terim açıklamıştı. Oğulcan Çağlayan ve Taylan Antalyalı’nın İrfan Can Kahveci’nin gol keyfini yapması transfer haberlerini alevlendirmişti. Medipol Başakşehir yaşananlar ve yapılan açıklamalar sonrasında kahve fincanı hisseyleşarak Galatasaray’a gönderme yapmıştı.

NTV’de yayınlanan %100 Futbol programına transfer döneminde adı geçen futbolcular hakkında yorum yapan Rıdvan Dilmen, Galatasaray – İrfan Can Kahveci transfer hattındaki son gelişmeleri değerlendirdi.

“OYUNCUYU ALAMAZSINIZ”

Galatasaray ile Başakşehir’in İrfan Can Kahveci transferi için değiş tokuş yapacağı yönünde çıkan haberleri açıklayan Rıdvan Dilmen, “Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ‘biz istediğimiz oyuncuyu alırız’ diye cümle kurar. Türkiye’de bir tek Başakşehir’den istediğin oyuncuyu alamazsınız. Ekonomik problemi yok. Çok iddialıyım bu mevzuda.” dedi.

“İSTEMEDİKLERİ SÜRECE…”

İrfan Can Kahveci’nin Galatasaray’a transfer olmak istediği yönündeki iddiaları açıklayan Rıdvan Dilmen, “Başakşehir’e 5 de versen 10 da versen alamazsın. Bugün Diagne’ye 10 milyon euro versinler yanında bonus dahi verirler. Başakşehir’in öyle bir tasayı yok. Başakşehir verse Sevilla’ya verirdi. İstemedikleri sürece İrfan Can Kahveci ne Fenerbahçe’ye ne de Galatasaray’a gidebilir.” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı