Son Dakika

Rıdvan Dilmen’den bomba açıklamalar! FETÖ ve dahası…

NTV’nin ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen beklenen açıklamaları yaptı.

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, bir gün önce “Her şeyi açıklayacağım” dedikten sonra kendisi için “şeytan” ifadesini kullananları duruşmaya vereceğini açıkladı. Rıdvan Dilmen, gazeteci İbrahim Seten başta olmak üzere Mehmet Aslan, daha önceki Fifa kokartlı hakem Selçuk Dereli, muhabir İsmail Er isimlerinin sosyal medya hesaplarından terör örgütü başı Fethullah Gülen ile ilgili attıkları tweetleri gündeme getirdi. Dilmen, bu tweetler sebebiyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağını aktardı. Dilmen, ayrıca dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan için ‘Sesi vuvuzela gibi çıkıyor’ diyen İbrahim Seten’i devlet büyüklerine saygısızlık yapması nedeniyle eleştirdi.

“BENİMLE UĞRAŞMAYIN DEDİM”

Rıdvan Dilmen: “Daha ilk hafta başlamadan önce başladı. ‘Lig dizayn ediliyor’, ‘Ali Koç – Rıdvan Dilmen sezonu’, Levent Tüzemen, ‘Eskiden ölenlere verilirdi, şimdi yaşarken Rıdvan Dilmen sezonu yapalım’ gibi gibi.Hakemlik kariyerinde oyuncu olarak onun yönettiği maçta oynayanlar veya teknik adamlar, bu eleştiriyi yapanların Serdar Tatlı ‘Adam değil’ deme şansları var mı? Ne oldu ağabey! Hani lig dizayn ediliyordu. Zekeriya Alp hiç demediniz. Yusuf Hoca, Sabri Çelik geldi. Dizayn nasıl olur anlatacağım. Beni rahat bırakın dedim. Ben bir sürü rahatsızlık yaşadım, benimle uğraşmayın dedim.”

“İBRAHİM SETEN VATAN HAİNİDİR”

Rıdvan Dilmen: “İbrahim Seten vatan hainidir, FETÖ sevdalısıdır.İsmail Er, FETÖ hoşlanıcısı İsmail Er. Senin gibi adamlar cezaevinde şimdi.”

“TÜRKİYE’NİN OPERASYON YAPMASI LAZIM”

Rıdvan Dilmen: “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin netlikle ve netlikle ‘Pak Eller’ gibi harekât yapması lazım. İstanbul Başsavcılığı ve Adalet Bakanlığı’nın hepimizi, federasyonu, hakemleri, temsilcileri, gazetecileri GBT’den geçirmesi lazım. TFF başkanvekillerinden Mehmet Baykan’ı Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Aslan arıyor. Diyor ki, ‘Siz, Rıdvan Dilmen ve Ferit Şuyum, TFF başkanlığı için yemek yemişsiniz.’ Sen niçin ararsın ya, nedir maksadın! Erman Toroğlu ve A Spor yöneticilerinden özür bekliyorum. Bir daha da bu mevzuyu açmıyorum. Benim adım Rıdvan Dilmen.”

“RASİM OZAN KÜTAHYALI…”

Rıdvan Dilmen: “Rasim Ozan Kütahyalı, sen 3 Temmuz sürecinde FETÖ sevdalısıydın.Bu insanlar vatani için kendilerini tankların önüne attı. Sizin babanıza karşı durdu. Mehmet Baransu nerde İbrahim Seten, İsmail Er, Mehmet Arslan tayfa. Gariban insanları mapusa arkasııran Baransu nerde? Rasim Ozan Kütahyalı, sen şike sürecinde FETÖ’nün yanındaydın. Onların medya grubundaydın. Şimdi maskeyi takmışsın Beyaz TV’de çıkıyorsun. Bu Beyaz TV kimin kanalı Osman Gökçek’in Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in kanalı.”

“AL YANINA GİT!!”

Rıdvan Dilmen: “Mehmet Aslan, İbrahim Seten’i de al yanına git Pensilvanya’ya! Dursun Özbek’i aradım, “Sayın başkan, sitenizde FETÖ simgeyi var’ dedim. Böyle bir şey olur mu dedi, hemen kaldırttı. İbrahim Seten, Serdar Güzelaydın ve tayfası Fatih Terim’i Ulusal Takım’dan gönderdi. Bu saydığım adlar öğretmeninın ayağını kaydırdı”

“ŞİKE OPERASYONU”

Rıdvan Dilmen: “2011, o büyük şike işlemi. Bu İbrahim Seten, görüşmelere başladı ‘Küme düşürülsün Fenerbahçe’ diye. Sgelenek. Ya sanane! Fenerbahçe dik durdu. Diyorlar ki atlattı. Ne atlattı Fenerbahçe ya! 10 yıl geri götürdü Fenerbahçe’yi, hala toparlayamadı.İbrahim Seten Fenerbahçeliymiş ya! Bir de İsmail Er var. Sizlere söylüyorum Fenerbahçeliler, Beşiktaşlılar! Bunların bu kadar FETÖ’ye desteği. Harekât olduğunu gördükleri halde, neden bu kadar böyle yapmıyorlar da, azıcık daha mapus yatsın diye uğraşıyorlar.”

“DEFOL GİT BU ÜLKEDEN”

Rıdvan Dilmen: ”FETÖ beğenici İbrahim Seten, takımını topla. Defol git bu ülkeden, defol git defol! Mağlup oldular Fenerbahçe’ye, Sayın Cumhurbaşkanına ve Türkiye Cumhuriyeti’ne. Doymadılar 17-25 Aralık oldu. Vatan için tankların önüne atladılar. Kimlerin önüne atladılar öğreniyor musunuz? Sizin babanızın! Devleti ele geçirmek isteyen sizin hoşlandıklarınızın!”

SÜLEYMAN SOYLU’YA SESLENDİ!

Rıdvan Dilmen: ”Spor ile alakalı kim varsa, herkesin hesabına girin. Herkesi tek tek araştırın. Süleyman Soylu’ya sesleniyorum.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı