Son Dakika

Rıdvan Dilmen’den Aykut Kocaman misali

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV’de Fenerbahçe gündemine dair yorumlarda bulundu.

Fenerbahçe’nin sonuçtan bağımsız olarak kamp yapması gerektiğini dile getiren Dilmen, “Fenerbahçe’de Başakşehir maçının çok değerli olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe hangi neticeyi alırsa alsın, önümüzdeki hafta bay olduğu için gerekirse aileleriyle gitsinler Antalya‘da ‘Biz hangi kulüpte oynuyoruz, bizim kaç milyon taraftarımız var?’ desinler” ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman döneminden örnek veren Rıdvan Dilmen, “Fenerbahçe’nin Başakşehir maçından sonra 4 Ocak’a kadar maçı yok. Yarın skor ne olursa olsun, Emre Belözoğlu‘nun takımı toplayıp, aileleriyle Antalya’ya götürmesi lazım. Bir Malatya maçı vardı Fenerbahçe’nin elenmişti. Aykut öğretmen de istifa ediyordu. O gün de tesadüfen bir yemekteydik Aziz Bey’le, ‘Olmaz öyle filan’ dedi. Aykut öğretmen aldı takımı Topuk Yaylası’na götürdü 10 gün. Gider dinlenirsin Antalya’da, yılbaşını geçirirsiniz. Fenerbahçe kazansa da kaybetse de mental rehabilitasyona ihtiyacı var. Kopukluk seziyoruz çünkü” dedi.

Fenerbahçe’deki problemin kopukluk olduğunu vurgulayan Dilmen, “Yıpratıcı maçlar oynadı Fenerbahçe. Kalecisi dönüyor. Fenerbahçeliler’den 10 kişiye sorsak 6-7 tanesi önde Valencia – Perotti – Samatta der. Üçü de yok. Sosa var mı yok mu öğrenmiyorum. Maçta da yarın akşam biz 3 olasılığı çok rahat mevzuşabiliriz. İki takım da kazansa sürpriz olmaz. Pelkas ve Ozan’ın olmaması önemli ama problem farklı. Kazansan da kaybetsen de birlikteliğin kazanılması gerekiyor. Burası Fenerbahçe, derlemek için bir fırsattır” şeklinde mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı