GalatasaraySon Dakika

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş rakibini naçar vazgeçiyor!

Beşiktaş’ın gol performansını açıklayan Rıdvan Dilmen, “Beşiktaş 33 gole ulaştı. Ne kadar takdir etsek azdır. Sanki Beşiktaş 40 bin seyirciyle oynuyor gibi… Beşiktaş taraftarı olsa daha da üstün oynar. Sergen Yalçın farkı var.” ifadelerini kullandı.

Takımdaki değişiklikleri açıklayan yorumcu, “Fabrice N’Sakala, Kayseri’de iyi oynadı ama Rıdvan Yılmaz 11’de. Sergen Yalçın akıllı adam. Bernard Mensah oturuyor, Oğuzhan Özyakup’ta kımıldama vardı, Sergen Yalçın formayı verdi.” diye mevzuştu.

Golleri atan Larin için de mevzuşan Rıdvan Dilmen: “Cyle Larin gelişime en açık oyunculardan biri. 8 gol atmış, penaltı yok Mesela Mbaye Diagne penaltılardan atıyor. Kanada Ulusal Takım oyuncusu ve geçen yıl neden gönderildiğini sormuyorum. Bu yıl dönüşü oldukça iyi. 26 yaşında ve çok güzel bir yaş, olgunlaşacak.” iletiını verdi.

“RAKİBİNİ ÇARESİZ BIRAKAN BİR FUTBOL”

Rıdvan Dilmen: “Çok açık söyleyeyim, Beşiktaş, rakibini çaresiz bırakan bir futbol oynuyor.Sergen Yalçın, Beşiktaş’ın Fatih Terim’i olma içgüdüsüyle hareket ediyor. Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş’tan çok sevinç aldım.” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı