GalatasaraySon Dakika

Radamel Falcao büyümesi: Öneriyi kabul et!

Büyük umutlarla Galatasaray’a imza atan, binlerce taraftarın coşkuyla karşıladığı Radamel Falcao hayal kırıklığı yaratmıştı.

Gönderilmesi gündemde olan Kolombiyalı futbolcu için ABD’de David Beckham’ın sahibi olduğu Inter Miami devrede.

33 yaşındaki oyuncuyu elden çıkarmak isteyen yönetimin, Falcao’yla görüşeceği ve ABD’den gelecek öneriyi kabul etmesini isteyeceği kaydolundu.

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Galatasaray Teknik Dolaysızörü Fatih Terim, sakatlıklar sebebiyle birçok maçı kaçıran Radamel Falcao’nun önemli bir marka olduğunu, vereceği her karara saygı dinleyeceklerını söyledi.

Kolombiyalı futbolcuya İspanya’da rehabilitasyon olması için izin verdiğini anlatan Terim, “Falcao, önemli bir ad, marka. Bahtsızlıklar yaşıyor. İspanya’da rehabilitasyon görmesi için izin verdim. Hem şahsiyetli bir futbolcu hem de iyi bir insan. Faydalı olamadığı ve bahtsızlıklar yaşadığı için herkesten fazla rahatsız olduğunu öğreniyorum ve buna inanıyorum. Bu hesaplamalar hiç doğru değşehir. Falcao ile İspanya’ya gitmeden önce 40-45 dakika görüşme yaptık. İyileşirse bu forma her zaman onundur. Başka tasarrufu olursa ona da saygı duyacağız. Falcao, oynasa da oynamasa da bizim kıymetli oyuncularımızın başındadır.” açıklamasını yaptı. Akşam

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı