GalatasaraySon Dakika

Radamel Falcao: Artık bitirilmiş bir Falcao’yum

Galatasaray’ın golcüsü Radamel Falcao, ulusal takımda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Yıldız ad, “Kariyerimin sonuna yaklaştığımın farkındayım ve her idmandan zevk alıyorum.” ifadelerini kullandı.

İŞTE FALCAO’NUN AÇIKLAMALARI

“ŞANSLARI DEĞERLENDİRDİM”

Türkiye Ligi’nde geçirdiğim zamanı pozitif buluyorum. Zamanla her şeyi öğrendim. Futbolla alakalı dağişik duyguları var. Yakaladığım şansları değerlendirmeye çalıştım ve goller de attım.

“YANIMDA FORVETLE RAHATIM”

9 numara oynarken daha efektif bir oyuncuyum. Çağdaş futbolda arkasıık forvetler daha fazla hareket etmek zorunda. Yanımda bir forvetle beraber daha rahat olabiliyorum çünkü hareketlilik arkasııyor. Şu anda, ben daha tamamlanmış bir Falcao’yum.

“KOMPLE FUTBOLCU OLDUM”

Futbol kariyerimin son dönemindeki tecrübelerimin ardından şu anda futbol anlamında daha dolu seziyorum, daha komple bir futbolcu oldum. Benim uzmanlık alanımın üzerine çalışıyorum, bu da ceza alanına yakın, kalenin önünde olmamı gerektiriyor.

“KARİYERİMİN SONUNA YAKLAŞTIM”

Çok heyecanlı ve mutluyum. Futbola başladığımda ulusal takımda bu kadar kupa için mücadele edebileceğimi hayal edemezdim. Kariyerimin sonuna yaklaştığımın farkındayım ve her idmandan zevk alıyorum.

“TÜM DÜNYA GÜÇ GİDİŞATTA”

Şu anda birçok Kolombiyalı güç günler geçiriyor, bunun farkındayım. Tüm dünya güç zamanlar geçiriyor. Özel bir vaziyetin içindeyiz. Taraftarlarımız olmayacak ama biz onları mutlu etmek için uğraşacağız.

MURIEL VE ZAPATA

Kolombiya’da arkasıık çok tecrübeli golcüler var. Muriel var, Zapata var. Zapata kariyerinin önemli bir noktasında ve arkasıık ulusal takımın da önemli bir oyuncusu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı