Son Dakika

Rachid Ghezzal: Şu an yalnızca Beşiktaş’a odaklıyım

Beşiktaş’ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal, İtalya basınına önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye’de yaşamaktan mutlu olduğunu belirten Ghezzal, “Şu an için her şey çok iyi gidiyor. Takımımız iyi ve teknik dolaysızörümüz de bana güveniyor. Düzenli forma şansı da buluyorum ve ligde de iyi bir konumda bulunuyoruz. Umarım böyle devam ederiz. İstanbul ile Floransa arasında bir fark yok. Ben ve ailem İstanbul’da iyi zaman geçiriyoruz. Buradaki spor kuruluşları daha da iyi” dedi.

“FORM YAKALAMAMDA RİBERY ETKİLİ OLDU”

Fiorentina’daki daha önceki takım arkadaşı Franck Ribery hakkında da mevzuşan Ghezzal, “Ribery ile Fiorentina’da tanışma fırsatım oldu. Hala mesajşim halindeyiz. Karantina sonrası formumu tutmamda bana çok yardım oldu. Beşiktaş maçlarından önce onun dedikleri aklıma geliyor ve bu sözlerle motive oluyorum” ifadelerini kullandı.

“UMARIM BEŞİKTAŞ’TA ŞAMPİYONLUK KAZANIRIM”

Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşamaya odaklandığını belirten Ghezzal, “Fiorentina’da kalmak isterdim. Bu takımda kendimi iyi seziyordum, ayrıca sahada çok eğleniyordum. Ancak ne yazık ki iki takım yine anlaşamadı. İtalyan futbolunu ve bu ülkedeki yaşamı beğeniyorum. Gelecekte geri dönüş neden olmasın? Ancak şu an yalnızca Beşiktaş’a odaklıyım. Umarım bu takımla şampiyonluk kazanırım” şeklinde mevzuştu.

KAYNAK: İHA
FOTOĞRAF: İHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı