Son Dakika

Pınar Karşıyaka’da Ufuk Sarıca umutlu

ING Basketbol Süper Ligi’nde dış sahada TOFAŞ’ı 88-78 mağlup eden Pınar Karşıyaka’nın başholünörü Ufuk Sarıca açıklamalarda bulundu.

“TOFAŞ, ligin değerli takımlarından bir tanesi” diyen Ufuk Sarıca, “Çok iyi oynadığımız ancak içerisinde inişler çıkışlar yaşadığımız bir maç oldu. Rakibin hızlı bir hücum takımı, sportif oyunculardan heyettiğunu öğreniyorduk. Dolayısıyla fast-break önlemlerimizi almıştık. Maçın sonunda baktığımızda korunmamız çok düşük bir sayıda kalmadı ama benim için yeterliydi” yorumu yaptı.

UFUK SARICA ŞÖYŞE DEVAM ETTİ:

“Özellikle Metecan’ın sürdürdüğü form bizim için önemliydi. Geçen sezon başlayan o devamlılığı bu sezon daha da yukarı çıkarıyor. Hem Türk basketbolu hem bizim için önemli. Raymar Morgan’ın ortaya koyduğu reyin de çok önemli. Sezon başında hazır değşehirdi, her geçen gün daha iyi bir hale geliyor. Sek yeniden aynı şekilde devreye girdi. Tony’nin yeniden müthiş bir organizasyonu var. Bunları birleştirdiğimiz zaman tüm maçı önde götürdüğümüz bir karşılaşma oldu. Her geçen gün çalışarak daha iyi olacağımız kesin.”

DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı