GalatasaraySon Dakika

Okan Buruk: Hakem maçın altında kaldı

Başakşehir Teknik Dolaysızörü Okan Buruk, Galatasaray karşısında aldıkları 2-0’lık bozgunu dağerlendirdi.

Hakemin performansını değerlendiren Okan Buruk, ” Hakem azıcık maçın altında kaldı, bu kadar önemli karşılaşmayı kaldıramayacağını gösterdi” şeklinde mevzuştu.

Galatasaray’ı kutlayan Okan Buruk, “Dejavu yaşıyoruz, aynı şeyleri geçen sezon da yaşayacağız. 17 maç sonra ilk oldu. Belli bölüm ler dersem doğru olmaz… İlk yarıda erken gol yedik, ikinci yarıda reyin bizdeydi ama az ürettik. 76’ya kadar Galatasaray’ı kendi sahasına yasladık ama skoru bulamadık, bir golü bulabilseydik her şey daha farklı olabilirdi. İkinci gol zati sürpriz… Biz yaptığımız ataklarda azıcık daha ofansif ataklar yaptık ama skoru yapamadık. Galatasaray’a 76’dan sonra net pozisyonlar verdik. Galatasaray’ı kutluyorum” dedi.

Takım olarak zamana ihtiyaçları olduğunun altını çizen Buruk, “Bu maç çok kötü bir reyin diyemeyiz, büyük bölümde gole yakındık ama yapamadık. 76’dan sonra farklı bir reyin oldu. Belirli mevkilerde yeni transferlerimiz var, Ulusal Takım arasından sonra daha güçlü döneceğimizi düşünüyorum. Biraz zamana ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı