Son Dakika

Mikrofonu sarih unutan Abdülkerim Durmaz’dan canlı yayında ağır küfür

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve zaman zaman skandalları ile gündeme gelen Beyaz Futbol programının dün akşam yayınlanan bölümüne Abdülkerim Durmaz’ın küfrü damga vurdu.

Daha önce Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnakları niyet alan çıkışı ile büyük tepki çeken programda dün akşam da sunucu Onur Yıldız mevzuştuğu sırada Abdülkerim Durmaz’ın “Doğduğu günün ….. ….. ben gidiyorum” ifadelerini kullandığı dinlendi. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.

KÜTAHYALI’NIN GERİ DÖNMESİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Türkiye Basketbol Federasyonu TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Rasim Ozan Kütahyalı’nın ekranlara dönüşü sebebiyle Beyaz TV’ye tepki göstermişti. Türkoğlu, kişisel Twitter hesabında yaptığı hisseyleşımda “Duruşmaca suçlu bulunan bu şeref yoksunu Rasim Ozan Kütahyalı’yı tekerrür programa çıkararak kusur yapan Beyaz TV’nin bu yanlıştan acilen dönmesini diliyorum” ifadesini kullanmıştı.

ERTEM ŞENER İSTİFA ETMİŞTİ

7 yıldır Beyaz TV Spor Müdürü olarak görev yapan Ertem Şener, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karara imza atarak kanaldan istifa ettiğini duyurmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı