Son Dakika

Mesut Özil transferinde asıl ortaya çıktı

Fenerbahçe’ye transferi için arkasıık günleri sayan Mesut Özil 2 sponsorla geliyor. Sarı-Lacivertliler ile anlaşan Mesut Özil’in ücretini Koç Holding’e ait 2 şirketin sponsorlukla karşılayacağı öğrenildi.

Bu şekilde Mesut’a ödenecek ölçü de Fenerbahçe’nin tüketme limitlerini çok fazla negatif etkilemeyecek. Böylece transferdeki hareket alanı da genişleyecek. Listedeki diğer adlar için girişimler sürecek.

TRANSFER LİSTESİ HAZIR; ÖNCELİK MESUT

Taraftarların sabırsızlıkla beklediği Mesut Özil atağının yanında birkaç yıldız adın daha kadroya katılması bekleniyor. Bugüne kadar oynanan maçlarda Fenerbahçe’nin yetersizlerini tespit eden teknik kadro, yönetime listeyi vermişti.

Ancak öncelik Mesut Özil’de… 32 yaşındaki orta saha oyuncusunun gelişinden sonra çok sayıda forma satışı ve sponsorluk kazancı da bekleniyor. Yönetim, her ayrıntıyı ince ince hesapladı.

FENERBAHÇE SEVDALISI

Öte yandan Mesut Özil’in menajeri Erkut Söğüt “Mesut Özil, Fenerbahçe’ye transfer olursa Fenerbahçe sevdalısı olarak Türkiye’ye gelecek! Transfer için yüzdelik bir dilim vermem mümkün değşehir, son anlarda beklenmedik pürüzler çıkabiliyor. Ben her zaman hayırlısıyla olsun diyorum” dedi.

AKŞAM

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı