Son Dakika

Mesut Özil: Arsenal’de oynamak önceliğim

Özellikle adı Fenerbahçe ile anılan transfer piyasasında ismi sık sık yer alan Mesut Özil, gelecek sezon da Arsenal’de kalacağını dile getirdi.

Futbol dışında da farklı çalışmalar ve projeler gerçekleştiren Özil, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışırken, dünyanın eğlenmesi için bir mobil oyun yapmaya karar verdi. Özil’in ikinci oyunu olan Grapplepack de oyun severler tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek.

İlk oyunu Longest Kick’in çok fazla takipçisi olduğunu belirten Özil, “Bilgisayar ve mobil oyunlar konusunda her zaman tutkulu oldum. Bunları geliştirmek her zaman bir hayaldi, bu yüzden doğru zamanda bir mobil oyun stüdyosu kurmak çok mantıklıydı. Fikirlerinin oyunlara dönüştüğünü görmek çok heyecan verici. Grapplepack ile en eğlenceli şey çeşitli karakterler yaratmaktı” dedi.

“ARSENAL’DE OYNAMAK ÖNCELİĞİM”

Premier Lig‘de Arsenal forması giyen Mesut Özil, yeni sezonla alakalı da yaptığı açıklamada, “Arsenal’de futbol oynamak hala bir numaralı önceliğim ve önümüzdeki sezonu dört gözle bekliyorum. Rekabet edeceğim” diye mevzuştu.

Baş geliştirici ve dijital sanatçı Mike Friel ve Mesut’un kurduğu Appnin Studios, aynı zamanda espor takımı M10 ve sağlık markası Unity’i de içinde barındırıyor. Tüm bunların yanı sıra Mesut aynı zamanda koronavirüsten etkilenenlere 16 bin öğünlük bir takviye sunuyor. 1,000’den fazla çocuğa takviye olan Özil, 100 bin konutsuz insana yemek desteği de veriyor.

DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı