Son Dakika

Mehmet Demirkol beIN Sports’a veda etti

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, sosyal medya hesabından yaptığı bir hisseyleşımla beIN Sports‘tan ayrıldığını açıkladı.

Demirkol’un açıklaması şu şekilde:

“İki yıl önce bu zamanlarda aklımda televizyona dönmek yoktu. Arkasıık dijitalde olmak istiyordum. Sonra beIN’den öneri geldi. Önce sıcak bakmadım ama sevgili Yousef ısrarlı ve ikna ediciydi. O günden bu yana değerli arkadaşlarım Murat Caner, editörümüz Cem Durak ve bütün takımla güzel bir çalışma etrafı yakaladık. Daha sonra takımın başına geçen sevgili Saad’ın güven ve desteği, sağladığı özgürlük etrafı çok yüreklendiriciydi. Natürel asıl teşekkür seyircilerimize… Değişen saatler ve kanallar sebebiyle onları üzsek de hep yardım oldular. Hepsine minnettarım. Bu güzel iki yılın sonunda tamamen şahsi nedenler ve yeni hayallerle bu macerayı tamamlama kararı aldım. Her ayrılık hüzünlüdür ama kırgınlık olmadan bunu yapabilmek nadidedir. Bunu yapabildiğimiz için mutluyum. Sürç-i lisan ettiysem affola. Sevgiyle kalın.”

Mehmet Demirkol’un yeni adresinin neresi olacağı merak ediliyor.

Daha önce dijitale ağırlık vermeye karar verdiğini ifade eden ünlü yorumcu başka bir televizyon kanalıyla anlaşmak yerine dijitale dönüş yapabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı