Son Dakika

Mehmet Altıparmak: Beşiktaş Koita’yı istedi

Süper Lig takımlarından Kasımpaşa teknik dolaysızörü Mehmet Altıparmak, Beşiktaş‘ın Fode Koita’yı istediğini açıkladı.

“BÜYÜK TAKIMLAR İSTİYOR ONU”

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Spor’a mevzuşan Altıparmak, “Koita’nın sakatlığı vardı. Büyük takımlar istiyor onu. Çok önemli bir oyuncu, her takımın isteyeceği bir oyuncu. Natürel ki isteyecek. Çok iyi bir futbolcu. Bizim de diğer takımlar gibi niyetimiz var. Bizim de niyetimiz bu yıl Avrupa kupalarına katılmak. Yukarıları tutabildiğimiz kadar tutmak ve iyi futbol oynamak. Bizim de Koita’ya ihtiyacımız var. Bizim zati Koita’yı ilk günden beri verme gibi bir hedefimiz yoktu. Beşiktaş istedi Koita’yı. Biz deklare ettik vermeyeceğimizi. Sakatlığı vardı bu yüzden oynayamadı. Bu yüzden idmana çıkamadı. Koita devamlı bizimle birlikteydi” dedi.

“KOİTA BUGÜN ANTRENMANDAYDI”

Oyuncunun 1 yıl daha sözleşmesi olduğunun altını çizen Altıparmak, “Koita’nın rastgele bir arzı olmadı, zati 1 yıl daha sözleşmesi var. Uzatmak isteme arzı olmuştur, Serkan’la kesinlikle görüşmüştür ama zati kulüp de onunla alakalı uzatma sürecini ona söylemiştir. Onunla alakalı hiçbir problem olmadı. Sakatlık sonrası bu problemler ortaya çıktı.

4773

Hatta biri yazmıştı, “Beşiktaş ile anlaştı, Beşiktaş kuruluşlarında şu an” diye. Biz zati Koita ile mevzuştuk, o da çok mutlu ve aramıza döndü. Bu hafta da oynadı. Koita bugün antrenmandaydı” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı