Son Dakika

Medipol Başakşehir’in yeni sezon formaları tanıtıldı

İstanbul Başakşehir, 2020-2021 sezonunda giyeceği formaların tanıtımını yaptı.

Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, kulüp üst yöneticisi CEO Mustafa Eröğüt, asbaşkanlar Mesut Altan ve Mustafa Saral, turuncu-lacivertli takımın oyuncularından Mahmut Tekdemir, Edin Visca, Alexandru Epureanu ve Mert Günok ile Bşehir Group Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Bşehirce katıldı.

443

Tanıtımda mevzuşan Göksel Gümüşdağ, “Oldukça yoğun bir sezondan sonra, heyetişumuzun 6. yılında Türkiye’nin 6. ve yeni şampiyonu Başakşehir Futbol Kulübü olarak hepimiz buradayız. Bugün bizim için çok ayrı bir anlamı olan bir gün. Kaderin işvesi, 6 Haziran varsayıyorum 6 yıl önce, yeniden bu salonda Başakşehir Futbol Kulübü AŞ’nin tanıtımını yapmıştık. Bugün de Bşehir Group ile yeniden forma sponsorumuz Bilcee markasıyla lansmandayız. Maksatler koymuştuk. 6 yıl sonra bu maksadı başarmış şampiyon takımın başkanı olarak huzurunuzdayım” ifadelerini kullandı.

112

Medipol Başakşehir’in gayelerinin şampiyon olarak bitmediğinin altını çizen Gümüşdağ şöyle mevzuştu:

“Başakşehir Futbol Kulübü olarak, şu suallere muhattap oluyoruz, ‘Başakşehir’in maksatları, şampiyon olarak bitti mi?’ Hayır devam ediyor, bu ilk aşamasıydı. İnanıyorum ki bundan sonra çok daha önemli gayelere koşacağız. Geçen yıla başlarken yeni vizyon aynı maksat demiştik. Hamdolsun başardık. Şimdi de Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bilcee markasının anlamı şu. Bizle çok özdeşleşen bir marka. Bugün Türk Ulusal Takımı’na en fazla oyuncu veren kulüp Başakşehir Futbol Kulübü’dür. Aynı zamanda ulusal takımın ilk 11’inde en çok süre alan oyuncular yeniden Başakşehir Futbol Kulübünündür. Ülke puanına baktığınızda da en çok katkı yapan takım Başakşehir’dir. İnanıyorum ki diğer kulüpler de Başakşehir’in verdiği katkının üzerine katkı yaparak ülke puanını yükseltirler. Dolayısıyla yerli ve ulusal olmanın öneminin biz de farkındayız. Şampiyon takım olarak, Bilcee markasıyla bir anlaşma imzalayacağız. Bşehir Group’un yönetim heyeti başkanı Sayın Hacı Bey’e teşekkür ediyorum. Gerek Başakşehir Futbol Kulübü’ne gerekse de Bşehir Group’a hayırlı olmasını diliyorum.”

115

Bşehir Group Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Bşehirce ise şu ifadeleri kullandı:

“Çok önem verdiğimiz, Türk futboluna katkı yapacağına inandığımız bir iş birliği için bir aradayız. Ülkemizde spor giyim sektöründe yerli ve ulusal markamız Bilcee sezon şampiyonumuz Başakşehir ile yaptığı bu sponsorluk anlaşması bizim için çok anlamlıdır. Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’ne yerli ve ulusal Bilcee ile çıkması ülkemizde bir ilktir. Bşehir Group olarak Avrupa’da da birçok kulüple sponsorluk görüşmelerimiz var. İlk kendi ülkemizde bir kulüple anlaşma yapmak istedik. Başakşehir bizim için çok değerli, heyetişundan bu yana hep doruğa oynamıştır. Sekiz ay önce bu öneriyi Başakşehir yöneticilerine ilettik. Sağolsun onlar da coşkuımızı hisseyleştılar. Başkanımıza projeyi götürdüler, başkanımız da içerisinde yerli ve ulusal marka oluşundan dolayı bize her türlü kolaylığı sağladı ve bu işbirliği doğdu. Başakşehir kulübümüz, Şampiyonlar Ligi’nde yerli ve ulusal Bilcee markamızla gidecektir. Türkiye’de Bşehir Group olarak İtalya’nın evrensel markası Macron’dan Türkiye lisans haklarını 2017’de almıştık. Bu yalnızca Türkiye haklarıydı, 2019 yılında takım sporlarına girmiş olduk Bilcee olarak. Bu yıl ülkemizin önemli basketbol takımlarında ve Avrupa’da oynayan basketbol takımımız Anadolu Efes ile de işbirliğimiz var. Önümüzdeki haftalarda onun da tanıtımını yapacağız. Bir Türk markası olarak Torino Basketbol Takımı ile sponsorluk anlaşması yaptık. Bilcee dünyada bir evrensel marka haline getirmeyi taahhüt ediyoruz. Başakşehir’e Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig’de başarılar diliyorum.”

Konuşmaların ardından Mahmut, Visca, Epureanu ve Mert üzerlerine giydikleri yeni sezon formalarıyla basın üyelerına poz verdi.

KAYNAK: Anadolu Ajansı
FOTOĞRAF: Anadolu Ajansı / İHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı