Son Dakika

Max Kruse: Her zaman yapılması gerekeni yaptım

Fenerbahçe ile sözleşmesini tek taraflı feshederen Union Berlin’e imza atan ve sarı-lacivertli takımla davalık olan Max Kruse, Alman basınına açıklamalarda bulundu.

Yapması gerekenleri yaptığını belirten Kruse, “Bir şey yapmam gerekiyorsa yaparım ve dünyada ailemin dışında kimse beni vazgeçiremez. Ben hep açık, dürüst oldum. Bu yaşamda herkesi hoşnut edemezsin. Senden farklı düşüncede insanlar hep olacak.” dedi.

Sahadaki performansın her şeyi unutturacağını belirten Alman oyuncu, “Her zaman yapılması gerekeni yaptım. Her şeyde olduğu gibi futbolda da sonunda performansa bakılıyor. Eğer sahada performans veriyorsan dışarıda kimseye bir şey söylemek zorunda değşehirsin. Eğer iyi iş çıkarmasaydım gidişat benim için kötüye gidebilirdi.” ifadelerini kullandı.

Union Berlin’e gitmeden önce MLS düşüncesinin de olduğunu söyleyen tecrübeli ad, “Oğlum Amerika’da yaşıyor, ben de Amerika’ya gitmek istiyordum. Son 10 yılda onunla çok zaman geçiremedim ve bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünüyordum. Ancak günün sonunda MLS yerine daha yüksek seviyede oynayacak bir kariyerim olduğunu fark ettim ve Almanya’da insanlara tekerrür göstermeye karar verdim.” diye mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı