Son Dakika

Max Gradel: Hoş bir atmosfer yaşatmak için geldim

Demir Grup Sivasspor’un yeni transferi Max Gradel, Bolu kampında kulübün sosyal medya hesabına açıklamalarda bulundu.
Türkiye’de olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Max Gradel, “Başkanımıza, teknik dolaysızörümüze ve bana yardımcı olan herkese içderi teşekkür ediyorum. Hemen geçim sağlamam için bana çok yardımcı oldular” dedi.

“DROGBA VE KONE İLE GÖRÜŞTÜM”

Demir Grup Sivasspor’a transfer sürecinden de bahseden Max, “Güç bir süreç oldu. O zamanlar birkaç kulüpten daha öneri alıyordum. Düşündüm ve değerlendirdim, Demir Grup Sivasspor’u seçim ettim. Başkanımız ve öğretmenimız hemen takım içerisinde görmek istedi beni. Demir Grup Sivasspor hakkında iyi şeyler duymuştum. Ciddi ve atmosferinin iyi bir kulüp olduğunu duymuştum. Diğer önerileri yalanlayarak Demir Grup Sivasspor’un önerisini kabul ettim. Buraya gelmeden önce Didier Drogba ile görüştüm. Bana Türkiye hakkında hep iyi şeyler söyledi. Türklerin sıcak ve konuksever olduğundan bahsetti. Takımımızın ağabeyi Arouna Kone’ye de sordum. O da takımda aile atmosferi olduğunu söyledi. Burada geçmişte oynayan arkadaşım çoktu. Hala da oynayan arkadaşlarım var. Ligi tanıyor ve takip ediyordum” ifadelerini kullandı.

“HOCAMIZ FİZİK VE ZİHİN OLARAK BİZİ HAZIRLIYOR”

Max, sezon başı kamplarının her zaman güç geçtiğini belirterek, “Öğretmenimız idman içeriğini biraz değiştirerek, neşeli idmanlar yaparak fizik ve zekâ olarak bizi hazırlıyor. Kampta 9’uncu günün iyi geçtiğini ve mutlu olduğunu söyleyebilirim” diye mevzuştu.
Son olarak kırmızı beyazlı taraftarlara da seslenen Max, “Taraftarlarımız beni keşfetsin. Sahada beni izlesin ve görsün. Burada bir görev yapmaya geldim. Buraya gol atmak, attırmak, hızlı hücumlar geliştirmek, stadyumda güzel bir atmosfer yaşatmak ve yaşamak için geldim. Umarım bizim için çok gollü bir sezon geçer” açıklamasını yaptı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı