Son Dakika

Mame Thiam: Fenerbahçe’ye gelmem için eşim ısrar etti

Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nde sarı-lacivertli takımın gerçekleştirdiği kampta basın üyelerının suallerını yanıtlayan yeni transfer Mame Thiam, Fenerbahçe’de olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Thiam, “Ben hazırım. Öğretmenimın istediği pozisyonda oynamaya hazırım. Hangi pozisyona oynayacağım hiç önemli değşehir” dedi.

“EN BÜYÜK AMAÇİM TAKIMA YARDIMCI OLMAK”

Mame Thiam’ın mevzuşmasından öne çıkan başlıklar:

” En iyi şekilde çalışıp lige hazır olacağız. Buraya gelmeden önce Mousa Sow ile görüştüm. Bana kolaylıklar diledi. Ben de burada onlar gibi iyi işler çıkarmak istiyorum. En büyük maksadım takımıma yardımcı olmak.

Ben çok fazla pozisyonda oynadım, fakat burada önemli olan nokta öğretmeninın bana nerede ihtiyacı olduğu, beni nerede gördüğü. Her yerde oynamak her yerde hazır olmak benim için çok daha önemli. Öğretmenimın istediği pozisyonda oynamaya hazırım.

“FENERBAHÇE’Yİ DUYUNCA ÇOK SKONUTİNDİM”

Öğretmenimızla henüz bu mevzuyla alakalı mevzuşmamız olmadı. Zamanı geldiğinde öğretmenimızla bu mevzuyu görüşebiliriz. Hazırlık maçında takım arkadaşlarımı tanıma fısatı buldum. Fenerbahçe’nin beni istediğini duyduğumda çok mutlu oldum. Ben dinime bağlı bir insanım, maçtan önce dua ediyorum.

“FENERBAHÇE HER ZAMAN BÜYÜK TAKIM”

Oynadığım her maçta en iyi performansı vereceğimden emin olabilirisiniz. Önemli takımlarda oynadım ve çok önemli şeyler öğrendim. Fenerbahçe her zaman büyük bir takımdır. Fenerbahçe’nin şampiyon olmak adına büyük bir kapasitesi var. Benim için önemli olan sahada oyuncuların sahada ne yapması gerektiğidir.

Ben saha içerisinde yapacağım performansıma konsantre olacağım. Çok fazla diziliş sisteminde oynadım. Avrpupa’dan Cristiano Ronaldo’yu takip ediyorum.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı