Son Dakika

Kocaelispor’da şok istifa

Misli.com 2. Lig takımlarından Kocaelispor Teknik dolaysızörü Selahaddin Dinçel, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Kulübe şifahen bildirilen kararın açıklanması sonrasında değerlendirme yapan Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Öğretmenimız kendisi istifa etti. Henüz istifasını yazılı olarak bildirmedi, gerekçelerini de hisseyleşmadı. Bir şey açıklamak için erken. Ani bir gelişme oldu. Öncelikle gerekçesini öğrenelim. Varsa verilecek bir yanıt veya yapılacak açıklama ona göre hareket ederiz. Şu anda bekliyoruz. Gün içinde açıklama yapılacaktır. Şifahen bildirilmiş istifadır, fotoğrafı olarak kazançsa kulüp olarak fotoğrafı açıklamayı yaparız” dedi.

443

İSMET TAŞDEMİR’İ YALANLADI

Teknik adamlık mevzusunda İsmet Taşdemir ile anlaşıldığına dair bilgilerin doğruyu yansıtmadığını da belirten Üzülmez, “Öğretmen varken başka bir öğretmenle görüşülmüş gibi bir şey söz konusu değşehir. Yanlış bilgi. Henüz kendisiyle hiç görüşmedik. Sadece İsmet öğretmen değşehir, hiç kimseyle görüşmedik. Bu mevzu dinlendikten sonra onlarca, yüzlerce ad gelmeye başladı. Burası Kocaelispor. İnsanlar burada çalışmak, hele hele şimdiki borcu olmayan, başarılarıyla tekerrür öne çıkmaya başlamış Kocaelispor’da görev yapmak için haber gönderiyor ya da aracılar koyuyor. Bugün yönetimle toplanarak dağerlendireceğiz. Ama ivedi etmeyi düşünmüyoruz” ifadelerini kullandı.

YENİ ÖĞRETMEN HAFTAYA BAŞLAYACAK

Yeni teknik dolaysızör çalışmasına şehrişkin yön haritasıyla alakalı olarak ise Hüseyin Üzülmez, “Alt yapı hocası zati takımın başında. 2 gün sonra da dış sahada önemli bir maçımız var. Konsantrasyonumuz şu an tamamıyla o maça olacak. Takımı bunun dışında tutarak alakalı kişilerle beraber zati zorunlu görüşmeleri yapacağız. Önümüzdeki hafta idmanlara yeni öğretmenle başlarız diye varsayım ediyoruz. Bir çalışma yapalım, kamuoyunu zati bilgilendireceğiz” şeklinde mevzuştu.

İHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı