Son DakikaTrabzonspor

Josef de Souza: Beşiktaş ailesine katıldığım için çok mutluyum

Brezilyalı futbolcu, siyah-beyazlı kulübün Youtube kanalında yer alan açıklamasında, “Beşiktaş ailesine katıldığım için çok mutluyum. Beşiktaş’a teşekkür ediyorum, beni yine Türkiye’ye getirdiler. Bana gösterilen bu alaka ve sevginin karşılığını saha içinde vermek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın Süper Lig’in ilk haftasında dış sahada Trabzonspor karşısında önemli bir başarı elde ettiğini aktaran Josef de Souza, “Kazandığımız için çok mutluyum. Dış Sahada büyük takım karşısında kazanmak Beşiktaş’ı bu yarışta bir adım ön tasarıya çıkardı. Öğretmenimızın olmadığı böyle bir maçı kazanmak daha güç ve önemliydi. Takım gelecek için umut verdi.” diye mevzuştu.

sfdghjk

Siyah-beyazlı taraftarlardan övgüyle söz eden Brezilyalı futbolcu, “Beşiktaş’a karşı birçok maçta oynadım. Ambiyans ve taraftar baskısı olarak rakip takım oyuncusu için en kötü dış saha diyebilirim. Bu takımın bir parçası olarak umarım bundan sonra bu gücü arkamıza alarak, rakip takımlara bu baskıyı hissettirebiliriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı