Son DakikaTrabzonspor

Jose Sosa: Sarı lacivert renklerle elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım

Sosa, “Türkiye’nin en büyüğü Fenerbahçe’nin futbolcusu olarak iftiharla tüm taraftarlarımızı selamlıyorum” diyerek başladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Trabzonspor‘da bulunduğum süre süresince bana ve aileme gösterilen büyük sevgi ve alaka için Trabzonspor Kulübü’ne, tüm çalışanlarına ve Trabzonspor taraftarlarına çok teşekkür ederim. Büyük mücadele, emek ve mesullükle geçen 3 yıl sonunda, Türkiye Kupası’nı Trabzon şehrine getirmek ve taraftara armağan etmek başarılı bir kapanış oldu. Futbol ayrılıkları ve yeni başlangıçları da içinde barındırıyor. Ancak aslolan bu sürecin en doğru ve saygılı şekilde yönetilmesi. Trabzonspor’dan ayrılışımla alakalı basında yer alan haberlerin tümünün gerçek dışı olduğunu açıklıkla dile getirmek istiyorum. Şimdi sarı lacivert renklerle tertemiz, coşku dolu bir yolculuk başlıyor ve ben bu kulübün başarısı için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım!”

TEPKİ ÇEKTİ!

Sosa’nın yaptığı açıklama diğer takım taraftarları tarafından tepkiyle karşılandı. ”Türkiye’nin en büyük kulübü Fenerbahçe” cümlesine tepki gösteren taraftarlar bu mevzuyu kısa süre içinde Türkiye gündemine yerleştirdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı