Son Dakika

İşte Omar Elabdellaoui’nin son gidişatı

Daha hasarlı sağ gözde derlenme söz mevzusu. Oyuncuya 40 gün süresince özel damlalarla medikal rehabilitasyon uygulanacak.

“OMAR FUTBOL OYNAYABİLİR DENİYOR”

Öte yandan Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı, Omar Elabdellaoui’nin vaziyetiyle alakalı dikkat çeken ifadeler kullandı. İşte Fatih Altaylı’nın o sözleri…

“Omar’ın vaziyetiyle alakalı mevzuştuğum hekimler bana diyor ki, savaş kaptanı olmaz, daha öncekisi gibi olmayacak ama futbol oynamasına mani olmayacak. Bu havai fişilavelerin böyle hür satılması doğru bir şey değşehir. Benim de elimde havai fişeğin patlamışlığı vardır. Kaşım gözüm dağılmıştır, gözümü Allah korumuştur. Havai fişek oyuncak değşehir, riskli bir şey.

Bu olay olduğunda, bu çocuğun konutu Hadımköy’de imiş. Abdurrahim Albayrak en yakın göz sağlık kurumunu aramış, ‘Aman zaman kaybetmeden getirin’ demişler. Sonra bu çocuğu daha uzak sağlık kurumuna götürmüşler. Benim söylediğim şu, yarım saat daha yakın mesafede. Niye en yakına değşehir de, sponsorun diye niçin yarım saat uzaktaki sağlık kurumuna götürüyorsunuz? Benim sorum bu. En yakına götürmek varken kulübün sponsoru diye oraya götürüyorsun. O sağlık kurumu ‘Biz de çok iyi yaptık’ diyor, ben size kötü yaptınız demiyorum ki. Benim söylediğim o yarım saatte göz kör olsaydı. Benim söylediğim, yönetimin basiretsizliği dediğim buydu.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı