Son Dakika

İşte Beşiktaş’ın yeni sezon formaları

Tanıtımda mevzuşan Ahmet Nur Çebi, bu tür iş birliklerinin karşılıklı çıkarlara dayandığına dikkati çekerek, “En büyük spor giyim markası adidas ile çalışmaktan şeref dinliyoruz. İş ortağımız adidas ile 11 yıldan beri devam ediyoruz. Umarım adidas’tan aldığımızın karşılığını verebiliriz.” dedi.

Şampiyon olup 3. yıldızı taktıkları dönemde 500 bin forma sattıklarını hatırlatan Çebi, “Umuyorum şampiyon olup 500 bin üzerine çıkarız. Şu an için 350 bin ve üzeri gaye koyduk.” ifadelerini kullandı.

“Bırakmam Seni” kampanyasıyla yola çıktıklarını vurgulayan Çebi, şunları kaydoldu:

“Hazirandan bu yana devam ediyoruz. Pandemi sebebiyle süreci geç başlattık. Pandemi süreci spor dünyasına ağır darbe vurdu. Ama ‘Bırakmam Seni’ kampanyasında öncelikle taraftarlarımızın, iş insanlarımızın desteğiyle bu süreci aşıyor gibiyiz. Desteklerinin devamını rica ediyoruz. Destek verenlere teşekkür ediyorum. Desteklerin yarısından fazlasının hesaplarımıza intikal ettiğini ve daha da geldiğini söyleyebilirim.”

“Bazı arkası amaçlı kişilerin bu kampanya paralarının hesaplara yatırılmayacağı yönündeki söylentisine inanmayın. Beşiktaşlılar dürüsttür. Ne dedilerse gereğini yerine getireceklerdir.”

Çebi, gelecek sezonlardaki forma tasarımını ise taraftarların da içinde olacağı bir çalışmayla yapabileceklerini sözlerine ilave etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı