GalatasaraySon Dakika

İrfan Can’dan Fatih Terim ve G.Saray açıklaması

Galatasaray’da teknik dolaysızör Fatih Terim’in transferini istediğini açıkladığı İrfan Can Kahveci’den mevzuyla alakalı yanıt geldi.

Beyaz TV’de “Fatih Öğretmen istediğini açıkladı, Galatasaray’a gidecek misin?” sualini yanıtlayan İrfan Can, “Şimdi mevzuşmak doğru olmaz. Fatih öğretmen çok değerli bir öğretmenimız” cevabını verdi.

İrfan Can Kahveci’nin menajeri Batur Altıparmak’ın sözleri

“Galatasaray’ın İrfan Can Kahveci’ye olan ilgisini Fatih Terim de açıkladı fakat oyuncu Başakşehir’in mukaveleli futbolcusu. Galatasaray, ne zaman Başakşehir ile anlaşır ondan sonra biz devreye gireriz. Galatasaray ile Başakşehir arasındaki görüşmeler transferde tanımlayıcı olacak.”

“İRFAN CAN’I AVRUPALILAR DA TAKİP EDİYOR”

“Pandemi dönemi sebebiyle Avrupa takımları transferde geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hızlı hareket etmiyor. İrfan Can Kahveci’nin Şampiyonlar Ligi performansından sonra izleyenler, takip edenler var fakat bugün Real Madrid dahi transfer yapmıyor. Futbolda düşen kazançlar sebebiyle takımlar kiralık oyuncuları araştırıyor, pandemi dönemi olmasaydı İrfan Can Avrupa’da forma giyebilirdi.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı