GalatasaraySon Dakika

Hıncal Uluç: Fatih Terim, önerilere sarihim diyor

İşte Hıncal Uluç’un açıklamaları;

“FATİH TERİM MAAŞLI ÇALIŞAN”

Fatih Terim, Galatasaray’ın maaşlı personelıdır, başkanı da yıpratmaya hakkı yoktur. Hem adamdan maaş al, hem böyle yap. Bu yok! Fatih Terim, öğrenilçli bir şekilde Mustafa Cengiz’i medyanın önüne atıyor. Yazık ettiği, kendisi. Hem Türk futbol tarihinde, hem Galatasaray’ın tarihinde altın sayfaları var, o sayfaları yok ediyor. Farkında değşehir, kendisine saygısı yok, kendisini yürekten beğenenlere saygısı yok.

“BENİM TANIDIĞIM TERİM BU DEĞİL”

Bunları mevzuştuğum için ben üzülüyorum. Bu benim tanıdığım Fatih Terim değşehir, bu başka birisi. Alaçatı hadiseından beri bambaşka bir Fatih Terim var, o şoku atlatamadı, belki atlatmak için psikolojik desteğe ihtiyacı var.

“MEYDANIN BOŞ OLMADIĞINI GÖSTERDİ”

Mustafa Cengiz’i alkışlıyorum, Ali Koç alanı boş varsayıyor, sallıyor. Mustafa Cengiz, boş olmadığını gösterdi. Hakkı da yok, haddi de değşehir sözı güzel söz. Herkes hakkını da haddini de öğrenecek, nerenin başkanı olursa olsun.

“İMKANSIZ OLDUĞUNU BİLİYOR”

Fatih Terim, Mustafa Cengiz’in başını tasaya sokmak için transferde adları verdi. Benim verdiğim adları açıklayarak menajerlere güç verdiğini söyleyen Terim, şimdi kendi açıklıyor. Neden? Çünkü limitler içinde bu adamların alınmasının imkansız olduğunu öğreniyor. Diyecek ki, ‘Ben istedim, almadılar.’ Maliyetlerı da yükseldi. Kimsenin talip olmadığı Onyekuru’nun kiralık maliyetını Avrupa’daki kulübü milyonlara çıkardı. Fatih’in başka amacı yok, tek amacı bu. Galatasaray, Fatih Terim’in umurunda değşehir. Olsa, böyle davranmaz, Ben Fatih’in hangi yollardan geçtiğini gayet iyi öğreniyorum, bu bambaşka bir Fatih.

“TEKLİFLERE AÇIĞIM DİYOR”

Galatasaray’a sözüm bitiyor ne demek? Ben arkasıık başka önerilere de açığım diye bülten etmek. Galatasaray Başkanı’nı tehdit, Galatasaray’ı tehdit etmektir. Başkanlar, o müesseselerı temsil ederler.

“BOŞLUĞUN ÇOK ÖTESİNDE”

Mandzukic ve Mesut Özil, Beşiktaş ve Fenerbahçe’de bir takım boşlukları doldurmanın çok ötesinde transferler. Türkiye’de izleyecek pek bir şey kalmadı, teknik dolaysızörlerin yenilmeme üzerine kurdukları oyunlar var.

“ÖMER BAYRAM KESİN OYNAR”

Ömer Bayram’ın ölüsü Galatasaray’da ilk 11’de oynar, oynadığı her maçta bunu gösteriyor. Fatih Terim beğenmediği için ve Belhanda’nın rakibi olduğu için parlamasına izin vermiyor. Türkiye’de en güzel duran top pası veren adam, orta yok arkasıık. Görerek atacaksın.

“BANA ARKASIIK AFAKANLAR BASTI”

TFF derbiyi bence beraberlik olarak dizayn etmiştir, Fenerbahçe’nin iki rakibi de puan kaybetsin diye. Galatasaray da, Beşiktaş da bir şey oynamıyor, bu kulüplerin maçlarını izlemekten bana afakanlar bastı. Böyle maçlarda hakemler öne çıkıyor. Hakemler cin gibi, VAR hakemleri de dahil. VAR hakemleri istediğini çağırıyor, istemediğini çağırmıyor. Adam neyi çağıracağını, neyi çağırmaycağını öğreniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı