Son Dakika

Hamza Hamzaoğlu: Değişik ekiplerden daha bahtlıyız

BtcTurk Yeni Malatyaspor‘un Bolu Abant’ta devam eden kamp çalışmaları ve transferde son vaziyet ile alakalı kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Hamzaoğlu, kısa sürede doğru işler yapmaları gerektiğini vurguladı.

“ÇOK GÜZEL TEPKİLER GELDİ”

Sarı-kırmızılı takımın başına geçmesiyle alakalı mevzuşan Hamzaoğlu, “Daha öncede birkaç kere adım gündeme gelmişti. Çok güzel tepkiler geldiğini gördüm. Bize dinlenen sevgiden dolayı teşekkür ediyorum. Bunun için var gücümüzle çalışacağız. Bütün bilgi ve tecrübemizle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“GEÇEN SENEDEN DERSLER ÇIKARMALIYIZ”

Geride kalan sezondan herkesin dersler çıkarması gerektiğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, “Umarım herkes geçen yılki süreçderi zorunlu dersleri çıkartmıştır. Başkanla görüşürken de dile getirdim, kendimizi çok şanslı seziyorum. Belki kötü bir tecrübe yaşandı, Malatyaspor belki oldukça negatif bir tablo çizdi ama şanslıyız. Yine aynı yerden başlayacağız. Herkesle aynı yerden, aynı çizgiden başlayacağız. Allah göstermesin bir alt lige gitmiş olsaydı çok daha güç bir süreç bizi bekleyecekti. Ama şu anda diğer takımlardan daha avantajlıyız diye düşünüyorum. Çünkü cebimizde geçen yıldan yaşanmış olan tecrübelerle bu yarışa başlayacağız” diye mevzuştu.

İHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı