Son DakikaTrabzonspor

Hamza Hamzaoğlu: Aramıza katılan oyuncular olacak

Yeni Malatyaspor Teknik Dolaysızörü Hamza Hamzaoğlu, takımdaki son gidişatla alakalı kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Geçen hafta sahalarında Göztepe ile birlikteye kaldıklarını hatırlatan Hamzaoğlu, “Ligde 2 haftayı geride bıraktık. Bakıldığında reyin formatımızda ve kimliğimizde mesele yok. Üzerine koyarak giden bir takım durumundayız. Göztepe karşısında bölüm bölüm iyi işler yaptık. Natürel henüz hazır olmayan arkadaşlarımızın olduğunun da farkındayız. O adların da hazır hale gelmesiyle daha iyi gidişata geleceğimizi söyleyebilirim. Şimdi önümüzde bulunan Trabzonspor müsabakasını düşünüyoruz. Trabzonspor her zaman ligin iddialı ve güçlü takımı olarak var olmuştur. Biz oradan güzel bir reyin ve skorla dönmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“TRANSFERLERDE ARAMIZA KATILACAK OYUNCULAR OLACAK”

Hamzaoğlu, kadroya yapacakları dayanaklarla daha iyi gidişata geleceklerini kaydolarak, şunları söyledi:
“Transferde aramıza katılacak oyuncular olacak. Bu anlamda yönetim heyetimizin görüşmeleri devam ediyor. Bu adların aramıza katılmasıyla daha iyi gidişata geleceğimizi düşünüyorum. Lig uzun bir maraton, bu anlamda bütün futbolcularımıza ihtiyacımız olacak. Amacımız her oyuncumuzu hazır yakalamak.”

İHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı