Son Dakika

Hakan Çalhanoğlu’nun Milan-Torino maçında oynayıp oynamayacağı bilinmez

Pioli, takımının yarın Torino’yu davetli edeceği maç öncesi bir basın toplantısı düzenledi.

Hafta içinde Juventus’a 3-1 yenildikleri karşılaşma sonrasında takımda morallerin yerinde olduğunu ve kendilerini güçlü sezdiklerini belirten Pioli, Torino maçını daha kararlı olan takımın kazanacağını söyledi.

Pioli, Torino maçına şehrişkin, “İkna edici bir performans sergilemek istiyoruz. Konsantrasyonumuz tamam ve iyi seziyoruz. Diğer oyuncularımız da sakatlıktan döndüğünde, oynayanların yükünü rahatlatmak için daha fazla seçeneğimiz olacak.” diye mevzuştu.

Juventus maçında sol ayak dahiği aldığı darbe sonucunda şişen ulusal oyuncunun vaziyetine şehrişkin Pioli, “Çalhanoğlu’nun ayak dahiğinde bugün idmana katılmasına mani olan bir ağrısı var. Vaziyetine yarın bakacağız.” dedi.

Pioli, Milan’ın adaleım ayının sonundan bu yana forma giyemeyen tecrübeli golcüsü Zlatan İbrahimovic’in de kendi programını takip ettiğini ancak yarın Torino karşısında sahada olacağını sanmadığını söyledi.

İtalyan spor basınında bugün çıkan haberlerde, Hakan Çalhanoğlu’nun sol ayak dahiğindeki şişlik sebebiyle Torino maçında yer alamayacağı belirtilmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı