Son Dakika

Giresunspor, tuttukları çıkışı devam ettirmek istiyor

Giresunspor, 18 Ekim Pazar günü oynatacağı Ankaraspor maçının hazırlıklarını sürdürürken takım kaptanı Eren Tozlu, futbolcular arasındaki geçimin her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi.

Eren Tozlu, son haftalarda yakaladıkları çıkışı sürdürmek istediklerini belirterek, “Yeni bir takımız, aramıza yeni katılan arkadaşlar var. Sahada geçim süreci galip gelmemize ve son 3 maçta 7 puan almamıza rağmen geçim süreci dikkat çekiyor. Ulusal takım arasını iyi değerlendirdik. Hazırlık maçı da oynadık. Aramızdaki geçim her geçen gün daha iyiye gidiyor. Önümüzde Ankaraspor maçı var. Son haftalarda yakaladığımız çıkışı Ankaraspor maçında da sürdürmek istiyoruz” dedi.

Giresunspor’un Polonyalı futbolcusu Michal Nalepa ise oynayacakları bütün maçları kazanmak istediklerini söyleyerek, “Son maçta iyi oynadığımızı düşünüyorum, güzel oynadık. Bizim için önemli olan şeyde kazanmaktı ve o maçı da kazandık. Bizim maksadımız Süper Lig. Şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak ve bütün maçları kazanmak istiyoruz. Önümüzde Ankaraspor maçı var. Sonrasında Anadaspor ve Altayspor maçları var. Bu maçları tabi ki kazanmak istiyoruz. Umarım bu maçlardan 3 puan alıp maksadımız doğrultusunda ilerleriz” şeklinde mevzuştu.

İHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı