Son Dakika

Gaziantep FK, Clarence Seedorf’a fotoğrafı öneri yapmaya hazırlanıyor

Gaziantep Futbol Kulübü’nde Rumen teknik adam Marius Sumudica ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik dolaysızör arayışları başladı. Ayrılık kararının Sivasspor maçı sonrası gelişen vakalar sebebiyle geldiğini açıklayan Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, başarıya aç yerli veya yabancı bir öğretmenle yeni bir sayfa açmak istediklerini söyledi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Kırmızı-Siyahlı yönetim takımı başarıya taşıyacak mümkün teknik adam listesini de tanımlayarak temaslarına başladı.

EN SON KAMERUN’DAYDI

Bu kapsamda Güneydoğu takımının gündemine gelen en flaş ad Clarence Seedorf oldu. Son olarak Kamerun Ulusal Takımı’nı çalıştıran ve bir süredir Dubai’de aldığı önerileri değerlendiren dünyaca ünlü adın Türkiye’ye sıcak baktığı ifade edildi. Yönetim de Seedorf adına yakın duruyor. Taraflar kısa süre içinde fotoğrafı bir görüşme gerçekleştirecek. Gaziantep takımının bu hafta içerisinde teknik adam bilinmeyenliğini neticelendirmesi bekleniyor.

YERLİDE İSMEY ÇOK

Yerli teknik dolaysızörlerle alakalı da bir liste hazırlayan yönetim; Bülent Korkmaz, Bülent Uygun, Ünal Karaman, Tamer Tuna, İlhan Palut, Hakan Kutlu ve Tolunay Kafkas ve İrfan Buz gibi adlarla da temas halinde.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı