Son DakikaTrabzonspor

Galatasaray’da Falcao ekiple çalıştı

Florya Metin Oktay Kuruluşları’ndeki idmanda dün akşam oynanan lig maçında bütün süre alan oyuncular günü yenilenme çalışmasıyla geçirdi. Diğer oyuncular ise ısınma hareketleri ile idmana başladı. Daha sonra dar alan oyunları oynandı. İdmanın ana bölümünde oyunsal formda katlanıklılığa yönelik çalışma gerçekleştirildi. İdman, yenilenme koşaklı ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

SAKAT VE HASTA OYUNCULARDA SON GİDİŞAT

Radamel Falcao, idmanda takımla beraber çalışmalarda yer aldı. Ryan Babel, kondisyonerler eşliğinde saha dönüş çalışmalarına başladı. Fernando Muslera, tasarlanan rehabilitasyon programı çerçevesinde saha uyarlama çalışmalarına başladı. Yapılan MR muayenelerinin ardından sağ üst arka kasında orta derece zorlanma ve kanama tespit edilen Peter Etebo’nun rehabilitasyonuna başlandı.

Covid-19 PCR testleri pozitif çıkan oyuncuların yalıtım, rehabilitasyon ve takip programları, Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun TFF protokolleri doğrultusunda uygulanmaya devam etti. Covid-19 PCR testi pozitif çıkan sarı kırmızılı Kerem Aktürkoğlu, bugün yapılacak PCR testinde olumsuz sonuç elde edilmesi halinde yarından itibaren takımla beraber çalışmalara katılacak.

Covid-19 PCR testleri 16 Aralık günü pozitif çıkan iki oyuncu ise 26 Aralık’ta yapılacak test sonrası olumsuz sonuç alınması halinde bir gün sonra takım idmanlarında ve müsabakalarda yer alabilecek. Sarı kırmızılı takım, Trabzonspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın saat 12.00’de Florya Metin Oktay Kuruluşları’nde yapacağı idmanla devam edecek.

KAYNAK: DHA
FOTOĞRAF: DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı