GalatasaraySon Dakika

Galatasaray’da başkan adayı Metin Öztürk tercihe hazır

Galatasaray’ı daha da yüksek mevkilere taşımak için yola çıktığını belirten Galatasaray Yönetici ve İş İnsanları Derneği GSYİAD daha önceki Başkanı Metin Öztürk, seçim için hazır olduğunu söyledi.

Galatasaray’da 2021 Mayıs Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda başkanlığa aday olacağını çok önceden belirten GSYİAD daha önceki başkanı Metin Öztürk, ‘Daha Güçlü Galatasaray’ sloganıyla yola çıktı.

Asistanaliz Genel Yayın Yönetmeni Arda Ün’ün özel haberine göre, Başkan Mustafa Cengiz’in sağlık meselelerından bir yıl önce çalışmalarına başlayan Metin Öztürk, mayıs veya daha öncesinde olabilecek seçime şimdiden hazır. Aylardır profesyonel takımıyla toplantılar düzenleyen ve bu toplantılarda projelerini tek tek açıklayan Öztürk’ün kulüpteki meselelerı çözmek için yoğun mesai harcadığı ifade edildi.

KULÜBE NEFES ALDIRACAĞIZ

Kulübün mali yapısı da göz önünde bulundurulduğunda en önemli kazanç kaynağı sponsorluk anlaşmaları. Metin Öztürk’ün sponsor mevzusunda kulübe kesin çözümler getireceği öğrenilirken, birçok sponsorla şimdiden masaya oturduğu ve görüşmeleri tamamladığı belirtildi.

METİN ÖZTÜRK İLE METİN OKTAY RUHUNA DÖNÜŞ

Adını Galatasaray’ın unutulmaz efsanesi Metin Oktay’dan alan ‘Metin’ Öztürk’ün camia içinde beklenen huzur etrafını da yine oluşturarak birlik ve birlikteliği sağlaması bekleniyor. Kutuplaşmaya son vermek isteyen Öztürk’ün barış etrafını hazırladığı kulislerde mevzuşulmaya başlandı.

GALATASARAY SKONUTGİSİ BABADAN MİRAS

Metin Öztürk’ün rahmetli babası Süleyman Öztürk’ün 30 yıl Galatasaray Adası’nın müdürlüğünü yapmış olması da sarı kırmızıya adanmış bir yaşamdan geldiğini gözler önüne seriyor.

GENÇ VE DİNAMİK EKİP

Öztürk’ün seçim ateşi henüz başlamadan evvel projelerini takımıyla birlikte masaya yatırıp disiplinli bir şekilde uzun süredir çalıştığı, genç adlardan oluşan özel bir araştırma takımı kurduğu ve dakika dakika Galatasaray’la alakalı her mevzuyu takip ettiği öğrenildi. DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı