Son Dakika

Galatasaray’da Abdurrahim Albayrak’ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı!

Başkan Mustafa Cengiz’in Teknik Dolaysızör Fatih Terim ve futbolcuları amaca koyan mevzuşmalarından rahatsızlık dinleyen İkinci Başkan Albayrak’ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı.Önceki gün Florya’ya giderek Fatih Terim’e destek olduğu mesajını veren sarı-kırmızılı idarecinin, ocak ayında erken seçime gidilmesi şartıyla istifa kararından vazgeçtiği öğrenildi.

MESAFE KOYULDU

Abdurrahim Albayrak‘ın bundan sonra ise Başkan Cengiz ve yönetimle arasına mesafe koyma kararı aldığı öğrenildi. Tecrübeli yöneticinin kulübün bir an önce seçime gitmesi için çalışma başlattığı da belirtildi.

‘KÜSKÜN’ SAYISI DÖRT OLDU

Abdurrahim Albayrak ile birlikte yönetimde kalıp, küskün olan adların sayısı da böylece dörde yükseldi.Albayrak dışında Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı da yönetimle bağlarını koparmış gidişattılar.

SONUÇLAR AĞIR OLABİLİR…

Geçtiğimiz günlerde Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile yönetim heyeti toplantısında tartışan Abdurrahim Albayrak’ın, Başkan Mustafa Cengiz’le mesele yaşamasının sonuçlarının ağır olacağı düşünülüyor.Sarı-kırmızılı kulüpte bu gelişme ile birlikte Başkan Cengiz’e en yakın ad olarak Yusuf Günay yer alıyor.Albayrak’ın yönetim içindeki gücü ve ağırlığı dikkate alınınca Başkan Cengiz ve Yusuf Günay’ın işi nasıl götürecekleri denetlenmeye başladı.Sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan bu tartışmaların ve bölünmelerin ışığında iyice seçim atmosferine girildi.Tüm bu gelişmeler karşısında Teknik Dolaysızör Fatih Terim’in istifa etmeyi düşünmediği ve yönetim heyeti içindeki gelişmeleri yakından takip ettiği bildirildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı